عنوان مقاله : گوگل;برنده ی گوشی ها یا بازنده ی لپتاپ ها

گوگل;برنده ی گوشی ها یا بازنده ی لپتاپ ها

سرگذشت گوگل سیستم عامل هایش و سرویس هایش…

این شرکت داشته های زیادی دارد سرویس های اینترنتی اش یکی از ارزشمند ترین داشته هایش است موتور جستجو گر قدرتمندش سرویس ایمیل دهی جیمیل مترجم آنلاینش و … و سیستم عامل اندروید را هم دارد که میتوان گفت بر گوشی های هوشمند سلطنت میکند. تسلط اندروید بر گوشی ها مانند تسلط ویندوز بر روی کامپیوتر هاست به همین لطف بزرگترین استور برنامه ها را دارد و بیشترین توسعه دهنده ی برنامه

Android-6.0-Marshmallow

اندروید سیستم عامل اوپن سورسی است که بیشتر گوشی ها از آن استفاده میکنند. به خاطر اوپن سورس بودن این سیستم عامل امنیتش نسبت به سیستم عامل ای او اس و ویندوز فون پایین تر است. استور بزرگتر و برنامه های بیشتری دارد گوگل گوشی های خودش را هم دارد به نام نکسوس که بهترین تجربه از اندروید را در اختیار کاربران قرار میدهد ولی مشکل اصلی  در حال حاضر ساکن بودن و قابل پیش بینی بودنش است. مانند وقتی که استیو بالمر مدیر عامل مایکروسافت بود هر سال یک ویندوز معرفی میکرد و کاملا شرکت ساکن بود گوگل هم همینطوری شده است. پارسال گوگل در گیر کار های اداری خود شد گوگل زیر بخش شرکت تازه تاسیس الفابت با مدیریت موسس گوگل لری پیچ رفت و بخش های اضافی گوگل از خود گوگل جدا شدند برای بهتر کار کردن گوگل.

people-say-she-didnt-have-a-very-social-life-in-college-by-the-time-she-graduated-mayer-already-had-12-job-offers-lined-up-the-last-offer copy

به لطف ماتئوس دورآته طراحی سیستم عامل اندروید دچار تغییرات بسیار خوبی شد و در اندروید های جدید سبک طراحی متریال بسیار به چشم میخورد (سبک ساخته شده توسط گوگل طراحی تخت و البته کاغذی و ترکیب شده با واقعیت)حال بعد تغییرات اندروید ۶ مارشملو تیم طراحی سخت در تلاش برای طراحی بهتر اندروید ویر برای محصولات پوشیدنی هستند.

736578e739ef463caf4cd682ca9464cf

گوگل لپتاپ های مبتنی بر اینترنت خویش را به نام کروم بوک را دارد. میشود گفت آنچنان موفق نبوده اند و در مقابل محصولات اپل و مایکروسافت حرفی واسه گفتن ندارند. احتمال داده میشود او مانند مایکروسافت سعی در یکسان سازی سیستم عاملش را دارد .البته هنوز چیز خاصی مشخص نیست.

مدیر وبسایت نئو,برنامه نویس,عاشق دنیای تکنولوژی,پیروی سبک طراحی فلت

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

  1. amir
    ۹:۴۶ ۱۳۹۴/۱۱/۰۱

    خیلی پست خوبیه ، ممنون