عنوان مقاله : نگاهی به بازی های آینده…

نگاهی به بازی های آینده…

با توجه به آنکه رفته رفته به تعطیلات عید نوروز نزدیک تر می شویم، ممکن است عده ای بخواهند بخشی از بهار خود را به انجام بازی های رایانه ای بپردازند، بنابراین می خواهیم نگاهی به تعدادی از بازیهایی که قرار است در چند ماه آینده عرضه بیاندازیم و خود را آماده بهاری مفرح کنیم….

می توان گفت بهترین فصل بازی های امسال فصل بهار است، زیرا که بازیهای بزرگی قرار است در این فصل عرضه شود، پس خودتان را برای مشاهده بهترین ها آماده کنید!

(Hitman (2016

یکی بهترین شخصیت های سبک اکشن ماجراجویی، یعنی شخصیت Agent 47، قرار است به دست کمپانی IO Interactive و همچنین کمپانی Square Enix نیز قصد نشر آن را دارد. اگر از سبک مخفی کاری و همچنین درست کردن راهی منحصر به فرد برای حل مراحل هستید، شک نکنید که این بازی کاملا برای شما مناسب است، شما در نقش Agent 47 مامور به ترور کردن افرادی خاص و انجام دادن کار هایی که به شما گفته می شود هستید، به هر راهی که در ذهن خود دارید دشمنان خود را از میان بردارید، بازی شما را برای انجام هر روشی آزاد گذاشته. بازی در تاریخ ۲۱ اسفند برای سه پلتفرم Xbox One, PS4 و PC عرضه می شود.

به دنیای قتل وارد شوید!

photo370583612844779708

Sniper: Ghost Warrior 3

بعد از موفقیت نه چندان زیاد بازی Sniper:Ghost Warrior 2، کمپانی Cl Games قصد دارد نسخه سوم این بازی را انتشار دهد، و همانطور که از نام بازی مشخص است بازی از سبک اکشن اول شخص استفاده می کند به طوری که مانند نسخه های قبلی شما به عنوان یک تک تیر انداز، وظیفه دارید که شخص خاصی را ترور کنید تا از به وجود آمدن جنگی جدید جلوگیری کنید. بازی سعی دارد که از حس واقعی تیراندازی با یک Sniper بهره ببرد برای همین شما برای تیر اندازی خود نیاز به تمرکز بالا دارید زیرا که حتی وزش باد نیز در ضربه شما تاثیر می گذارد! تفاوت عمده ای که این نسخه با نسخه های قبلی دارد این است که بازی از قابلیت دنیای باز یا همان Open-World بهره می برد که شما به راحتی می توانید در دنیای وسیع این بازی به گشت و گذار بپردازید، همچنین وجود موتور گرافیکی Cry Engine 3 در طراحی این بازی گشت و گذار در محیط را جذاب تر می کند.
این بازی در تاریخ ۱۲ خرداد برای سه پلتفرم PS4, Xbox One و PC عرضه می شود.

حس واقعیه یک تک تیرانداز

photo370583612844779710

Quantum Break

خودتان را برای سفر در زمان آماده کنید، زیرا شخصیت Jack Joyce قرار است که به تازگی پا به دنیای بازی ها بگذارد و شما را در داستان پیچیده خود درگیر کند. کارگردان این بازی یعنی Sam Lake که در کمپانی Remedy Entertainment کار می کند که قبلا از این کمپانی موفقیت هایی مانند Alan Wake و Max Payne مشاهده کردیم قرار است با ساخت این بازی ایده ای جدید به بازیهای خود اضافه کنند. شما در این بازی به عنوان شخصیت Jack Joyce قابلیت حرکت در زمان را دارید، دنیا دچار مشکلی به نام شکست زمان شده و به هنگامی که این اتفاق رخ می دهد، جک جزء محدود کسانی است که می تواند در طی این شکست حرکت کند و یا حتی قابلیت نگه داشتن زمان و حرکت در آن را دارد. اگر علاقمند به بازیهای اکشن سوم شخص هستید این بازی برای شما مناسب است. بازی در تاریخ ۱۷ فروردین برای PC و Xbox One عرضه می شود.

سفر خود را در زمان آغاز کنید!

photo370583612844779709

HomeFront: Revolution

جنگ همواره عامل به وجود امدن اتفاقات بد برای انسان هاست، به ویژه که این جنگ در خیابان های نزدیک خانه انسان باشد، جنگ های داخلی! این بازی سعی دارد مشکلاتی که انسانهایی که در اینگونه جنگ ها هستند را به نمایش بگذارد، داستان بازی در سال ۲۰۲۹ رخ می دهد، هنگامی که ارتش کره در کشور امریکا جنگی آغاز کرده که باعث شده تا بخش هایی از این کشور را تسخیر کند، شما در نقش Ethan Brady باید به کمک دیگر کسانی که قصد مقاومت دارند قصد دارید که این بخش ها را باز گردانید. بازی از سبک اکشن اول شخص بهره برداری می کند و همچنین قابلیت دنیای باز به همراه استفاده از وسایل نقلیه مختلف را نیز داراست. بازی در تاریخ ۲۸ اردیبهشت بر روی سه پلتفرم PS4، Xbox One و PC عرضه می شود.

خانه ی من، برای من است!

photo370583612844779711

I'M A Gamer.... Not That I Don't Have Life..... It's Because I Choose To Have Many!

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *