عنوان مقاله : با قابلیت Bot API 2.0 تلگرام بیشتر آشنا شوید!

با قابلیت Bot API 2.0 تلگرام بیشتر آشنا شوید!

اپلیکیشن پیام رسان تلگرام امروز آپدیت بزرگی را دریافت کرد. در این بروزرسانی قابلیت بزرگی به نام Bot API 2.0 به نرم افزار اضافه شد در این پست به بررسی این قابلیت خواهیم پرداخت.

با ارائه قابلیت Bot API 2.0 ربات های تلگرام دارای امکانات بهتری خواهند شد و پر کاربرد تر خواهند شد یکی از نقاط مهم و مورد توجه در اینگونه بات ها امکان حضور در چت ، گفتگو و گروه می باشد در گذشته شاهد وجود ۳ بات کاربردی @Gif و @Pic و @Bold بودیم اما در آپدیت جدید (۳٫۸) ۴ بات با این قابلیت معرفی شدند.

در این پست به شما ۳ بات پرکاربرد را معرفی خواهیم کرد:

امکان جست و جو و ارسال موسیقی کلاسیک با کمک بات music:

08

با کمک این بات میتوانید هنگام چت با افراد ، در گروه و یا حتی در چنل و بات با نوشتن عبارت music@ سپس گذاشتن یک فاصله نام خواننده یا نام ترک مورد نظر خود را از میان آرشیو موسیقی های کلاسیک پیدا کنید و آن را گوش دهید و یا برای دیگران ارسال کنید.

امکان جست و جو و ارسال استیکر با کمک بات sticker:

09

با استفاده از این قابلیت میتوانید به راحتی در میان هزاران استیکر در آرشیو استیکر های تلگرام ، استیکر مورد نظر خود را بیابید و آن را ارسال و یا Add کنید. برای این کار ابتدا عبارت sticker@ را تایپ کنید و سپس یک ایموجی را انتخاب کنید تا استیکر های مرتبط با آن حالت نمایش داده شود ، قابل ذکر است این بات هم قابلیت استفاده در همه صفحات تلگرام را دارد.

 امکان جست و جو و ارسال ویدئو از یوتیوب با کمک بات youtube:

010

یکی از قابلیت های عالی اضافه شده به تلگرام میتواند همین بات باشد. شما با کمک این بات میتوانید در میان ویدئو های یوتیوب ، ویدئو مورد نظر خود را جستجو و ارسال کنید. قابلیت دیگر این بات این است که میتوانید کانال یوتیوب خود را به آن متصل کنید و ویدئو های خود را راحت تر به دیگران ارسال کنید. برای کار با این بات میتوانید عبارت YouTube@ را تایپ کنید و عبارت مورد نظر خود را پس از گذاشتن یک فاصله وارد کنید برای مثال ما عبارت Apple را وارد کردیم و ویدئو های مرتبط با آن به ما نمایش داده شد.

...ایده های امروز فردای شما را خواهند ساخت...

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *