عنوان مقاله : گرفتن عکس و فیلم از صفحه در Xbox-one

گرفتن عکس و فیلم از صفحه در Xbox-one

مایکروسافت به راحتی به شما اجازه تا از صفحه عکس بگیرید یا از ۳۰ ثانیه آخر گیم پلی خود فیلمی با کیفیت ۷۲۰p بگیرید. تنها مشکل این فیلم ها این است نمی توان آنها را با کابل usb به جای دیگری منتقل کرد تنها راه  برای انتقال این فیلم و عکس ها آپلود آنها در OneDrive هست که در ادامه آموزش به آن خواهیم پرداخت.

چگونه اسکرین شات از صفحه بگیریم؟

برای این کار کافیست تنها دوبار روی دکمه ایکس باکس فشار میدهیم که در مرکز دسته بازی قرار دارد یک منو برای شما باز می شود که با فشار دادن دکمه Y عکس شما ذخیره می شود.

ximg_57338ee7de3a5.png.pagespeed.gpjpjwpjjsrjrprwricpmd.ic_.c3AFvq07nU

اگر شما دستگاه کینکت دارید و فرمان صوتی کنسولتون روشن است میتوانید با گفتن واژه ی “Xbox, take a screenshot.” این کار رو به سادگی انجام دهید.

چگونه از صفحه بازی فیلم بگیریم؟

ایکس باکس هیشه در بک گراند بازی در حال ضبط بازی می باشد ولی این ویدیو ها را سیو نمی کند  مگر اینکه توسط  کاربر دستور سیو کردن فیلم صادر بشه، برای انجام اینکار ابتدا دوبار روی دکمه ایکس باکس میزنیم تا منو برای شما باز بشه و باز زدن دکمه ی X ویدیو رو سیو میکنبم.

چگونه از ویدیو ها و عکس ها خروجی بگیریم؟

ابتدا به بخش game dvr از منو بروید.

ximg_5733900cbeebb.png.pagespeed.gpjpjwpjjsrjrprwricpmd.ic_.3D_QCAbrVFسپس فیلم و عکس مورد نظر خود را انتخاب کنید و گزینه ی ادیت رو انتخاب کنید.ximg_573392c3a936c.png.pagespeed.gpjpjwpjjsrjrprwricpmd.ic_.-iQAM74pu8سپس گزینه ی finish را انتخاب کرده و اجازه ی آپلود فایل بر روی onedrive را صادر کنید.ximg_5733905ceb69f.jpg.pagespeed.gpjpjwpjjsrjrprwricpmd.ic_.dD1KNHdKdAسپس شما میتواید از ظریق اکانتتون در OneDrive به این فیلم یا عکس دسترسی پیدا کنید.

توجه کنید که هیچ راهی برای اپلود تمام فیلم ها بصورت گروهی وجود ندارد.ximg_5733928849a55.jpg.pagespeed.gpjpjwpjjsrjrprwricpmd.ic_.4yHU-K3jS6

...ایده های امروز فردای شما را خواهند ساخت...

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

  1. امید
    ۸:۱۱ ۱۳۹۵/۱۲/۱۸

    سلام ببخشید نمیشه بیشتر از ۵ دقیقه فیلم گرفت و لطفا بگید چطوری میشه بیشتر گرفت و چطوری میشه توش صحبت کرد