عنوان مقاله : رفع مشکلات هنگام بروزرسانی ویندوز ۱۰ موبایل

رفع مشکلات هنگام بروزرسانی ویندوز ۱۰ موبایل

معموملا در بروز رسانی وین فون و ارتقا به وین ده مشکلاتی از قبیل افت سرعت نت و عدم بروز رسانی درست دستگاه و… پیش می آید.

ابتدا باید نکاتی را رعایت کنید. معمولا اکثر ناکامی هایی که پیش می آید، به خاطر مشکلات ساده ای هستند که با رعایت کار های زیر این مشکلات به وجود نمی آیند:

باتری خود را شارژ کنید:

مطمئن باشید که باتری گوشی داراری شارژ کافی است. حتما قبل از شروع به روز رسانی باتری را ۱۰۰ درصد شارژ کنید. همچنین برای اطمینان می توانید گوشی را در حین به روز رسانی به شارژر متصل کنید.

به Wi-Fi متصل شوید:

بهتر است برای دریافت به روز رسانی به Wi-Fi متصل شوید. این کار باعث می شود تا زودتر بتوانید فایل ها را دانلود کنید. اگر مجبور هستید از شبکه ی سیم کارت (GPRS) استفاده کنید، مطمئن شوید که اتصالتان از نوع ۳G یا ۴G است. اگر با اتصال ۲G به روز رسانی کنید، این عمل بسیار طولانی خواهد بود و ممکن است به مشکل بر بخورید.

فضای خالی کافی داشته باشید:

اگر فضای خالی کافی در گوشی شما موجود نیست، برخی فایل های غیر ضروری را حذف کنید. بهتر است ۱.۵ تا ۲ گیگابایت از فضا ی حافظه ی داخلی گوشی خالی باشد.

گوشی را ریست کنید:

اگر در حین به روز رسانی گوشی فریز شد، یعنی عمل متوقف شد و پس مدت زیادی جلو رفتن روند را مشاهده نکردید، گوشی را ریست کنید و دوباره امتحان کنید.

دوباره تلاش کنید:

اگر خطایی مشاهده کردید، مدتی را صبر کنید و دوباره امتحان کنید. اگر باز هم مشکلی وجود داشت به جدول زیر رجوع کنید. (برای بزرگ نمایی روی آن کلیک کنید)

توجه کنید که این لیست، به تمام خطا های موجود اشاره نکرده است و جامع نمی باشد و فقط شامل خطا های رایج در بین تمام خطا ها است.

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *