عنوان مقاله : ۸ ترفند در پیامرسان لاین

۸ ترفند در پیامرسان لاین

نرم افزار پیام رسان لاین (Line) که دارای نسخه موبایل،کامپیوتر و تبلت است جزو نرم افزار های برتر چت میباشد. این App امکاناتی مانند تماس صوتی و تصویری رایگان،چت گروهی و به اشتراک گذاری مطالب با دیگران را نیز داراست. در ادامه برخی از ترفند های جالب و کاربردی نرم افزار لاین را معرفی میکنیم.

۱۰ ترفند در پیامرسان لاین:

 

۱ – وارد کردن ایمیل در ایدی لاین Line:

شما برای اینکه به ایدی خارج شده خود وارد شوید نیاز به وارد کردن ایمیل در حساب خود هستید در صورتی که ایمیل در ایدی قبلی شما وارد نشده باشد امکان وارد شدن برای شما وجود ندارد. برای وارد کردن ایمیل به قسمت More رفته  و انتخاب Settings و بعد انتخاب Accounts و انتخاب Email Account Registration را انتخاب کنید و ایمیل خود را وارد کنید. در پایین هم میتوانید رمز عبور خود را تغییر دهید.

 

۲ – رمز گذاشتن روی برنامه لاین Line:

برای قرار دادن رمز روی برنامه LINE به قسمت More بعد انتخاب Settings در اینجا انتخاب Privacy و تیک گزینه Passcode Lock را بزنید.
در پایان یک رمز ۴ رقمی برای خود انتخاب کنید.

 

۳ – بلاک یا مخفی کردن دوستان خود در لاین Line:

برای این کار یه قسمت Friends رفته و گزینه  Edit در بالای صفحه سمت چپ را انتخاب کنید بعد دوستانی که دوست داری بلاک یا مخفی کنید را انتخاب کنید.

برای در اوردن از بلاک یا مخفی به قسمت More ُبعد Settings  و بعد انتخاب Friends  رفته و در قسمت Hidden Users دوستانی که مخفی هستن را میتوانید ویرایش کنید و قسمت Block Users هم دوستانی که بلاک شدن را ویرایش کنید.

 

۴ – مخفی کردن پست های یک یا چند نفر در لاین Line:

اگر دوست ندارید پستهای یک فرد یا چند نفر برای شما به نمایش در بیاید.
به قسمت Timeline رفته و با زدن گزینه Timeline در بالای صفحه و انتخاب  Settings و بعد انتخاب Privacy Settings بعد هر ایدی که دوست ندارین را به صورت Hidden تبدیل کنید.

 

۵ – عوض کردن صدای دریافت پیام جدید در لاین Line:

برای عوض کردن صدای پیشفرض هنگام دریافت پیام به مسیر زیر بروید.
ابتدا وارد More شده و سپس وارد Settings و بعد انتخاب Notifications گزینه Tone را انتخاب کنید و بعد صدای مورد نظر خود را برای دریافت پیام جدید انتخاب کنید همچنین برای اینکه هنگام دریافت هر گونه پیامی برای شما صدایی پخش نشود تیک گزینه Notifications را بردارید.

 

۶ – حذف یا ویرایش پست خود در لاین Line:

برای حذف کردن یا ویرایش پست کافیه پست مورد نظر خود را باز کنید بعد از باز کردن،سه نقطه …بالا سمت راست را کلیک کنید و Delete Post یا Edit Post رو بزنید.

 

۷ – حذف کامنت در لاین Line:

برای حذف کردن کامنت خود که زیر پست دیگران گذاشته اید یا کامنت هایی که زیر گست شما گذاشته شده است باید، انگشت خود را روی پست مورد نظر نگه دارید تا گزینه Delete نمایش داده شود و با انتخاب آن کامنت مورد نظر حذف می شود.

 

۸ – آموزش ساخت لینک برای ایدی جهت اد کردن در لاین Line:

کافیه به شکل زیر ادرس برای ایدی خودتون بسازید.

http://line.me/ti/p/~neopc.ir

خب به راحتی لینک ساخته شد. (به جای neopc.ir  ایدی خودتون رو وارد کنید با کلیک روی لینک بالا ایدی شما سرچ میشه خودکار و گزینه اد نمایش داده میشه دقیقا مثل لینک عمل میکنه)

...ایده های امروز فردای شما را خواهند ساخت...

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *