عنوان مقاله : آموزش تبدیل اکانت اینستاگرام به بیزینس پروفایل (Business Profile)

آموزش تبدیل اکانت اینستاگرام به بیزینس پروفایل (Business Profile)

اینستاگرام برای ما ایرانی ها یک شبکه مجازی بسیار معروف و محبوب می باشد. در آپدیت های اخیر این اپلیکیشن امکانات بسیار جذاب و کاربردی به این اپلیکیشن اضافه شده است که یکی از این امکانات، تبذیل پروفایل معمولی به بیزینس پروفایل (Business Profile)  است. این قابلیت جدید و کاربردی به در ظاهر به اکانت شما یک دکمه جدید به نام “CONTACT” که امکان اضافه نمودن شماره تلفن و ایمیل مورد نظر شما برای مشتریان را می دهد.

اما چگونه اکانت خود را به بیزینس پروفایل (Business Profile) تبدیل کنیم؟

kh-instagram-business-profiles-options-1

برای تبدیل اکانت، ابتدا در حساب اینستاگرام خود وارد بخش پروفایل (Profile) شوید. در قسمت Account گزینه جدیدی با عنوان Switch to Business Profile را مشاهده خواهید کرد. این گزینه را انتخاب کنید.

kh-instagram-business-profiles-connect-to-facebook-page-1

ب

ا انتخاب گزینه Switch to Business Profile تصویری مانند تصویر فوق نمایش داده می‌شود که درخواست متصل شدن به صفحه فیسبوک برند شما را دارد.

گزینه Log in with Facebook را انتخاب کنید و صفحه‌ای فیسبوک مربوط به برند تجاری خود را با حساب کاربری اینستاگرام‌تان همگام‌سازی نمایید.
با انتخاب صفحه فیسبوک مورد نظرتان، اینستاگرام از شما سوالاتی در مورد اطلاعات مد نظرتان برای همگام‌سازی با بیزینس پروفایل (Business Profile) اینستاگرام می‌کند. به عنوان مثال شما باید در این بخش شماره تماس شرکت، شماره تماس بخش پشتیبانی مشتریان، آدرس ایمیل و برخی دیگر از مشخصات این چنینی را وارد کنید. با انجام این موارد بیزینس پروفایل (Business Profile) اینستاگرام کاربر فعال می‌شود و حساب کاربری یا اکانت وی به شکل زیر تغییر حالت پیدا می‌کند.

kh-instagram-business-profiles-view

سپس هر وقت روی گزینه “CONTACT” کلیک کنید خواهید دید گزینه های زیر برای شما می آید.

kh-instagram-business-profiles-contact-options

همچنین هرگاه روی آیکون نمودار در بالای صفحه کلیک کنید اطلاعات بسیار خوب و کاربردی از مشتریان مانند شکل زیر برای شما نشان داده خواهد شد. (اطلاعاتی مانند جنسیت آنها، سلایق و…)

kh-instagram-business-profiles-instagram-insights-1

...ایده های امروز فردای شما را خواهند ساخت...

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *