عنوان مقاله : سازنده بازی Paladins اعلام کرد که این بازی شبیه Overwatch نیست!

سازنده بازی Paladins اعلام کرد که این بازی شبیه Overwatch نیست!

با این که بازی Paladins علائم بسیار زیادی دارد که شبیه به بازی Overwatch است اعلام کرد که این بازی هیچ الهامی از بازی بلیزارد نگرفته و ما از کسی الگو نگرفتیم برای ساخت این بازی، در ادامه با صحبت های این کمپانی همراه باشید….

آقای تاد هریس برای اثبات اینکه بازی او با بازی Overwatch بلیزارد تفاوت بسیاری دارد، بیان کرد که به تاریخ انتشار بتای هر دو نسخه دقت کنید، بازی paladins در نوامبر سال ۲۰۱۵ عرضه شده ولی Overwatch شروع بتای خود را در تاریخ اکتبر آن سال اغاز کرد. او گفت با این که کارکتر های بازی شباهت زیادی به بازی Overwatch دارند اما ما به هیچ وجه قصد الهام گرفتن از Overwatch را نداشته ایم.

در ادامه بخشی از بیانات اون در هنگام صحبت با IGN را مشاهده می کنید:

با اینکه Overwatch بازی موفقی است اما ما در ساخت Paladins از Overwatch هیچ گونه الهامی نگرفتیم، پروژه Paladins یک پروژه کاملا تعاملی بوده که ما در ساخت آن از بازی های قبلی خود الهام گرفتیم. بازی Team Fortress 2 یک بازی بسیار موفق از نظر ما است که ما برای ساخت Global Agenda از آن الهاماتی گرفتیم، و در سال ۲۰۱۰ این بازی را عرضه کردیم، بازی paladins یک درک بیشتر از بازی Global Agenda است که ۸۵ درصد توانایی های ان در Paladins وجود دارد.

او همچنین اضافه کرد که اگر می خواهید اطلاعات بیشتری از تفاوت ساخت این بازی داشته باشید می توانید به یوتیوب مراجعه کرده و فیلم های تفاوت این دو بازی را مشاهده کنید.

شما می توانید هم اکنون بازی Paladins را از فروشگاه استیم دریافت کنید. شما می توانید اطلاعاتی از این بازی را در این مطلب مطالعه کنید

I'M A Gamer.... Not That I Don't Have Life..... It's Because I Choose To Have Many!

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *