عنوان مقاله : آموزش ساخت اکانت گوگل پلاس Google Plus

آموزش ساخت اکانت گوگل پلاس Google Plus

گوگل پلاس یکی از شبکه های اجتماعی معروف میباشد که تلاش میکند تا جایگاه فیسبوک را در بین کاربران، برای خود کسب کند. از گوگل پلاس برای اشتراک مطالب، عکس و خاطرات تلخ و شیرین خود میتوانید استفاده کنید و آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

برای ساخت یک صفحه در گوگل پلاس برای سایت خود تنها کافی است مراحل زیر را یک به یک طی کنید و در مرحله آخر شما می توانید از صفحه ایجاد شده برای سایت یا وبلاگ خود در گوگل پلاس لذت ببرید و با این کار ارتباط مستقیم و قویتری را با کاربران و بازدید کنندگان سایت خود ایجاد کنید و همچنین با ایجاد یک صفحه به مشتریان ، طرفداران و دنبال‌کنندگان سایت خود در +Google نزدیکتر می‌شوید.


اما چگونه اکانت گوگل پلاس خود را بسازیم؟

capture

ابتدا وارد حساب جیمیل خود شوید.

آموزش ساخت Gmail

پس از ورود وارد لینک زیر شوید: (دقت کنید برای استفاده از گوگل پلاس نیاز به v-p-n خواهید داشت)

https://plus.google.com/pages/create

پس از ورود به لینک بالا، با صفحه زیر رو به رو خواهید شد و نیاز به انتخاب دسته کاری خود دارید.

که گوگل پلاس به صورت پیشفرض ۳ دسته دارد که عبارت اند از:

 • Brand: برای شرکت ها، تولیدی ها، کارخانه ها و…
 • Service Area: برای مکان های و شرکت های خدماتی و…
 • Storefront: برای فروشگاه ها، رستوران ها، هتل ها و…

1

پس از انتخاب نوع دسته سایت خود از شما پرسیده خواهد شد که به قوانین گوگل پایبندید؟ و شما باید تایید کنید.

2

حال شما باید مکان کاری خود را انتخاب کنید که میتوانید آن را از گوگل مپ انتخاب کنید (با استفاده از گزینه آخر: Add a single location)

3

پس از انتخاب مکان به مرحله نهایی رسیده اید، حال پیغام خوش آمد گوگل پلاس را Get started انتخاب کنید.

4

حال صفحه شما ساخته شده و شما میتوانید قسمت های زیر را معین کنید:

 • Add website: برای اضافه کردن وب سایت
 • Add phone: برای اضافه کردن شماره تلفن
 • Add locate: برای اضافه کردن مکان

5

تبریک کار به پایان رسید!


آما ساخت صفحه گوگل پلاس چه کمکی به کسب و کار من خواهد کرد؟

 1. کاربران دیگر این شبکه مجازی با اضافه کردن صفحه شما به لیست حلقه های خود آخرین نوشته ها و ارسال های شما را در صفحه گوگل پلاس خود می بینند و از این طریق می توانید برای هر یک از نوشته های جدید سایت خود بازدید کنندگان زیادی را بدست آورید و با این کار ترافیک بازدید کننده سایت خود را افزایش دهید.
 2. از این به بعد صفحه شما در جستجوهای انجام شده در گوگل پلاس نمایش داده می شود و در هر جایی از گوگل پلاس اگر از عبارت “+نام صفحه شما” ( مثلاً +نئو‌پی‌سی ) توسط کاربران استفاده شود شما می توانید در صفحه خود در قسمت ورودی ها از آن ها با خبر شوید.
 3. می توانید با استفاده از این صفحه مشتریان ، فعالیت ها ، اعضای تیم و … را به صورت جداگانه به دیگر بازدید کنندگان صفحه خود نمایش دهید و با این کار در حقیقت یک صفحه کاملاً حرفه ای برای دریافت پروژه های جدید برای تجارت خود دارید.1_google-plus_
 4. صفحات گوگل پلاس شما می توانند در موتور جستجوگر گوگل رتبه های خوبی را بدست آورند و شما با استفاده از این پتانسیل می توانید از این طریق ترافیک بازدید کننده بیشتری را به سایت اصلی خود جذب کنید.
 5. شما می توانید با افرادی که صفحه شما را به لیست حلقه های خود اضافه کرده اند و یا شما آن ها را به حلقه های صفحه خود در گوگل پلاس اضافه کرده اید به صورت زنده ارتباط برقرار کنید و البته در این راه پاتوق ها در گوگل پلاس بهترین ابزار برای استفاده شما هستند.
 6. با استفاده از قسمت “وب سایت خود را متصل کنید” می توانید دکمه +۱ کردن سایت خود را در صفحه گوگل پلاس سایت خود نیز به نمایش درآورید و با این کار کاربران این شبکه مجازی نیز می توانند به صورت مستقیم از این صفحه سایت شما را به دیگر دوستان خود در صفحه نتایج جستجوی گوگل پیشنهاد دهند.

...ایده های امروز فردای شما را خواهند ساخت...

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *