عنوان مقاله : برای بازی کردن Call Of Duty: MW نیاز به دیسک IW دارید

برای بازی کردن Call Of Duty: MW نیاز به دیسک IW دارید

همانطور که با خبر هستید، همزمان با عرضه Call of Duty Infinite Warfare قرار است نسخه بازسازی شده Call of duty MW نیز منتشر شود که خیلی ها انتظار آن را می کشند، اما اکتیویژن اعلام کرده که شما برای Modern Warfare به دیسک بازی Infinite Warfare نیاز دارید، در ادامه با ما همراه باشید…

برای امنیت!

همانطور که چندی پیش اعلام شده بود، Modern Warfare یک عنوان کاملا دیجیتالی است، یعنی شما برای انجام آن باید از فروشگاه های مجازی آن را خریداری کنید و به انجام بازی بپردازید. حال کمپانی اکتیویژن اعلام کرده که در صورتی که شما بخواهید MW را بازی کنید ابتدا دیسک IW را داخل دستگاه خود قرار داده و سپس وارد MW می شوید و در غیر این صورت بازی اجرا نخواهد شد.

پس شما برای انجام بازی Call of Duty Modern Warfare نیاز به یک اینترنت پر سرعت و همچنین دیسک اصلی بازی Infinite Warfare هستید زیرا که شما باید دیتا بازی را از خود اینترنت دریافت کنید. شاید دلیل اصلی این کار جلوگیری از کپی های غیرقانونی باشه که با توجه به این قانون جدید، اگر شما کپی این بازی را دریافت کنید قادر به انجام بازی COD MW نخواهید بود.

البته این امکان وجود دارد که Call of Duty Modern Warfare به صورت جداگانه در فروشگاه ها فروخته شود، اما هنوز این کمپانی هیچ صحبتی درباره آن نکرده.

این دو بازی همزمان در ۱۴ آبان ماه برای کنسول PS4 و Xbox One و همچنین رایانه های شخصی نیز منتشر خواهد شد و البته اگر شما یکی از نسخه های مخصوص Call of Duty را خریده باشید می توانید یک ماه زودتر به انجام بازی Call of duty Modern Warfare بپردازید.

 

I'M A Gamer.... Not That I Don't Have Life..... It's Because I Choose To Have Many!

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *