عنوان مقاله : نمرات Gears Of War 4 منتشر شدند

نمرات Gears Of War 4 منتشر شدند

بسیاری از طرفداران Xbox، دلیل علاقه خود به Xbox را سری محبوب Gears of war می دانند، حال نسخه جدید آن به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One و PC منتشر شده است، حال بیایید نظر منتقدان را درباره این بازی بدانیم…

اینبار در نقش پسر مارکوس

قبل از مشاهده نمرات ما خلاصه ای از این بازی را برای شما بیان می کنیم، داستان بازی ۲۵ سال پس از اتفاقات Gears of War 3 رخ می دهد که شما را اینبار در نقش پسر مارکوس فینیکس (J.D) قرار می دهد که شما رهبری یک گروه جدید را بر عهده دارید. بازی دو نوع دشمن جدید را به شما معرفی می کند به نام های DeeBee و Swarm. اگر تریلر های این بازی را مشاهده کرده باشید، بازی از همان روش گیمپلی نسخه های قبلی خود الگو گرفته و شباهت زیادی به آن ها دارد، پس توقع مشاهده نوآوری های زیادی در گیمپلی را نداشته باشید.

بازی از سیستم شخصی سازی استفاده می کند (همانند بازی Halo 5) که در آن می توانستید پوسته های جدیدی برای کارکتر خود انتخاب کنید و تفنگ های خود را شخصی سازی کنید.

در بحث گرافیک نیز بازی در بخش داستانی و Hord از ۳۰ فریم استفاده کرده و در بخش مولتی پلیر بازی از ۶۰ فریم استفاده می کند.

در ادامه بخشی از نمرات این بازی را مشاهده می کنید…

Windows Centeral: 10/10

Twinfinite: 10/10

NZGamer: 10/10

CGMagazine: 9.5/10

GameInformer: 9.3/10

XGN: 8.7/10

XboxAddict: 9.3/10

Worth Playing: 9/10

Digital Spy: 8/10

Layzy Gamer: 8/10

we Got This Covered: 8/10

Gamespot: 7/10

بازی Gears of War 4 در تاریخ ۲۰ مهرماه برای Windows 10 و Xbox One (برای بازیکنان) عرضه خواهد شد. همچنین متای کلی بازی نیز ۸۵/۱۰۰ شده که این ندای بازی فوق العاده ای را به ما می دهد، پس بی صبرانه منتظر انتشار این بازی هستیم. این بازی از قابلیت Xbox Play Anywhere پشتیبانی می کند که با استفاده از این قابلیت شما می توانید در هر پلتفرمی بازی خود را بدون نیاز به شروع دوباره انجام دهید.

 

I'M A Gamer.... Not That I Don't Have Life..... It's Because I Choose To Have Many!

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *