عنوان مقاله : فهرست نمرات بازی The Walking Dead: A New Frontier Ties That Bind

فهرست نمرات بازی The Walking Dead: A New Frontier Ties That Bind

فصل سوم سری بازی The Walking Dead نیز منتشر شد، و به مدت کوتاهی بعد منتقدان نمرات این عنوان را منتشر کردند، در ادامه توضیحات منتقدان و همچنین نمرات منتشر شده درباره این بازی را مشاهده می کنید…

در ادامه مطلب می توانید نمرات قسمت اول و دوم این عنوان را مشاهده و تعدادی از بیانات درباره این بازی را مطالعه کنید….

Gaming Age 10/10

GameCrate 10/10

این گروه منتقد درباره این بازی بیان کردند که:

این بازی بازهم اثبات کرد که کمپانی TellTale Games می تواند با خلق داستان فوق العاده شما را در شخصیت اصلی داستان غرق می کند به طوری که شما تمامی انتخابات را درک و با ناراحت شدن کارکتر ناراحت و با شاد شدن آن شاد می شوید.

Game Watcher 9/10

GameSpot 9/10

تل تیل گیمز موفق شد که دو قسمت ابتدایی فصل سوم را اتشین اغاز کند و ماجراجویی شخصیت ها را به خوبی جلوه داد. این بازی از تمامی نکات خوب فصل اول و دوم الگو گرفت و با پیشرفت دادن آن ها عنوانی موفق تر را عرضه کرد. بی صبرانه منتظر ادامه این فصل هستیم.

IGN 88/100

PC GAMER 82/100

GameSpew 80/100

Gamer Informer 80/100

دو قسمت ابتدایی این عنوان بسیار خوب شروع می شود، تمام چیز هایی که شما از Walking Dead توقع دارید را در خود دارد، انتخاب بین دو گزینه سخت، مرگ های شوکه کننده، خیانت های درد آور. این عنوان بیشتر سعی دارد وابستگی های خانواده را نشان دهد، و اهمیت اعضای خانواده را به خوبی جلوه کرد.

این عنوان چند روز پیش بر روی پلتفرم PS4، Xbox One و PC منتشر شد، و شما می توانید هم اکنون این بازی را بر روی این پلتفرم ها دریافت کنید. همچنین نمره کلی این بازی (Metacritic) تا به حال ۸۶/۱۰۰ بوده است.

I'M A Gamer.... Not That I Don't Have Life..... It's Because I Choose To Have Many!

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *