عنوان مقاله : تعداد بازیکنان Heroes & Generals به ۱۰ میلیون رسید!

تعداد بازیکنان Heroes & Generals به ۱۰ میلیون رسید!

عنوان Heroes & Generals یکی عناوین معروف PC است که به صورت رایگان عرضه شده، به تازگی سازنده این بازی آمار و اطلاعاتی راجبه این بازی منتشر کرده که توجه بسیاری از بازیکنان را به خود جلب کرده است، در ادامه این اطلاعات را مشاهده می کنید…

سازنده این عنوان یعنی کمپانی Reto- Moto یکی از موفق ترین عناوین خود را Heroes & Generals می داند که با توجه به آماری که از این عنوان بدست آورده است مشخص است که این موضوع حقیقت دارد.

این عنوان با دو بسته دانلودی XpforFriedns و WarBirds موفق شده است تا حدود ۱۰ میلیون بازیکن دریافت کرده است. حال این کمپانی با توجه به این موفقیت اخیرش قصد دارد که یک بسته دانلودی دیگر برای این عنوان به صورت رایگان عرضه کند. در ادامه گفته های این کمپانی درباره این موفقیت اخیرش را مشاهده می کنید.

دریافت کردن همچین امتیازی برای ما دستیابی بزرگی است و به ما روحیه می دهد وقتی می دانیم که شما بازیکنان ما را پشتیبانی می کنید و کاری که ما انجام می دهیم را قبول دارید. ما با گسترده کردن بازی خود و همچنین عرضه نقشه ها و قابلیت های مختلف به بازی سعی میکنیم این بازی را روز به روز برای شما بازیکنان لذت بخش کنیم.

شما می توانید هم اکنون این بازی را از فروشگاه استیم خود با حجم ۳ گیگابایت به صورت رایگان دانلود کنید.

 

I'M A Gamer.... Not That I Don't Have Life..... It's Because I Choose To Have Many!

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *