عنوان مقاله : سری Harvest Moon به زودی برای PlayStation 4 عرضه خواهد شد

سری Harvest Moon به زودی برای PlayStation 4 عرضه خواهد شد

به تازگی به نکته جالبی در سایت ESRB برخوردیم که بسیار تعجب آور بود، طبق گفته این سایت قرار است دو عنوان محبوب PlayStation 2 یعنی Harvest Moon: Save The homeLand و Harvest Moon: A Wonderful Life برای کنسول PS4 عرضه شود، در ادامه این مطلب با ما باشید…

اگر یکی از بازیکنان قدیمی PlayStation باشید. قطعا عنوان Harvest Moon را بازی کرده اید و یا حداقل یک خاطره کوچکی با ان دارید، بازی که در آن شما باید به هر نحوی که شده مزرعه خود را درست می کردید و از آن درامد برای خود و خانواده تان بدست می آوردید، این بازی در سالهای ۲۰۰۱ الی ۲۰۰۵ جزء محبوب ترین بازی های عرضه شده بود. حال چندی پیش در سایت رده بندی سنی بازی های رایانه ای یعنی ESRB این دو عنوان در لیست بازی های PlayStation 4 مشاهده شد و این قضیه نویدی است که قرار است این بازی برای کنسول PS4 عرضه شود. متاسفانه اطلاعات بیشتری از نحوه عرضه آن و تاریخ عرضه آن بیان نشده اما مثله اینکه قرار است به عنوان جزئی از کالکشن های PlayStation 2 به این کنسول عرضه شود، در صورت مشاهده اطلاعات جدیدی از این عنوان حتما به شما خبر خواهیم داد.

این بازی اولین ساخته کمپانی کوچک Nastume بوده و محصول کشور استرالیا می باشد. جالب است بدانید که با این حال که اولین تجربه این کمپانی بوده، موفق شده توجه بسیار زیادی از بازیکنان را به خود جذب کند و همین جای تقدیر دارد.

I'M A Gamer.... Not That I Don't Have Life..... It's Because I Choose To Have Many!

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *