عنوان مقاله : فیل اسپنسر به Sea of Thieves اعتماد دارد

فیل اسپنسر به Sea of Thieves اعتماد دارد

یکی دیگر از عناوین محبوب Xbox One بازی Sea Of Thieves است که قرار است در سال جاری برای Xbox One منتشر شود، بعد از اتفاقاتی که بر سر ScaleBound افتاد، طرفداران Xbox One با خود فکر می کردند که احتمال دارد که عنوان Sea Of Thieves نیز کنسل شود…

مایکروسافت در طی چند ماه گذشته استادیو ها و عناوین زیادی را بسته و این موضوع باعث نگرانی طرفداران Xbox One شده است، استادیو LionHead که سازنده سری جذاب Fable بود کنسل شد، همچنین به تازگی عنوان ScaleBound نیز برای همیشه کنسل شد.

بازی Sea of Thieves یکی از محدود عناوینی است که واقعا با نوآوری در بازی های رایانه ای لذت آن را چند برابر کرده است، این موضوع نه تنها توجه طرفداران را به خود جلب کرده بلکه به تازگی اقای فیل اسپنسر (مدیر بخش Xbox) بیاناتی در این رابطه داشته است.

از بین بازی هایی که قرار است منتشر شود کسی فکر می کند که این بازی ها به اندازه Gears و یا Halo جذاب و لذت بخش باشد؟ عنوان Sea Of Thieves یکی از آن عناوینی است که با نو آوری در گیمپلی و زیبایی در طراحی فرصتی را داشته باشد که همگان را شگفت زده کند.

این بازی به صورت انلاین وسیع (Massively MultiPlayer) انجام شده که شما در آن گروه هایی از دزدان دریایی را تشکیل می دهید و قرار است این عنوان بر روی دو پلتفرم Xbox One و رایانه های شخصی منتشر شود.

 

I'M A Gamer.... Not That I Don't Have Life..... It's Because I Choose To Have Many!

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *