عنوان مقاله : بازداشت فردی که گوشی ۴ دلاری ساخته است

بازداشت فردی که گوشی ۴ دلاری ساخته است

بر اساس گزارشات به انتشار رسیده ، فردی به نام ماهیت گول که گوشی ۴ دلاری را ساخته است ، بازداشت شده و بازداشتش بخاطر کلاهبرداری بوده است. این گوشی ۴ دلاری Freedom 251 نام دارد.

Ringing Bells نام یک کمپانی در کشور هند میباشد که ماهیت گول موسس آن است.

گزارشات این را نشان میدهند که Ayam ( فروشگاه محلی ) به کمپانی Ringing Bells سفارش ۴۵ هزار دلاری برای Freedom 251 داده ولی این سفارش را دریافت نکرده است. از این رو این فروشگاه از موسس این کمپانی شکایت به عمل آورده است.

از Freedom 251 در ماه فوریه سال ۲۰۱۶ میلادی رونمایی به عمل آمد و طبق اعلام ها ، قرار بود در ماه ژوئن سال ۲۰۱۶ میلادی به عرضه برسد. ۲۵۰ روپیه قیمتی است برای Freedom 251 که ۳.۷ دلار میتوان آن را حساب کرد. از پیش فروشش استقبال زیادی شد ولی از میان جمع خریداران خیلی ها اعلام کرده اند که در حال حاضر سفارش شان به دستشان نرسیده است. Ayam هم یکی از خریداران است که بر اساس گفته مسئولانش ، فقط قسمتی از خریدشان را دریافت کرده اند.

پیگیری سفارش توسط مسئولان Ayam با تهدید به مرگ توسط موسس Ringing Bells ( ماهیت گول ) مواجه شده و تایید دستگیری ماهیت گول توسط پلیس کشور هند صورت گرفته است.

طبق اعلام پلیس کشور هند ، شکل گیری تحقیقات ماهیت گول در حال انجام است و او در دادگاه حضور خواهد یافت.

نئو پی سی شما را از جدیدترین اخبار در خصوص بازداشت و دادگاه ماهیت گول با خبر خواهد کرد.

نظر شما درباره ی بازداشت فردی که گوشی ۴ دلاری ساخته است چيست ؟ نظرات ارزشمند خود را با نئو پی سی به اشتراک بگذارید و اگر سوالی ، پرسشی و یا انتقادی دارید ، از طریق کامنت ، با تیم نئو پی سی به اشتراک بگذارید …

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *