عنوان مقاله : آمار جالبی که از عنوان Horizon: Zero Dawn منتشر شده است

آمار جالبی که از عنوان Horizon: Zero Dawn منتشر شده است

بازی Horizon Zero dawn که یکی از انحصاری های موفق سونی است که به تازگی منتشر شده و بازیکنان زیادی را به خود جذب کرده در ادامه کارگردان این بازی آمار جالبی از آن را به نمایش می گذارد که دیدن آن ضرری ندارد….

این عنوان که همزمان با عنوان سری موفق Zelda عرضه شد، پیش بینی می شد که زیره عظمت این عنوان خرد شود، به طوری که بازیکنان زیاد از آن استقبال نکنند و حتی منتقدان نیز این عنوان را اثر خارق العاده ای یاد نکنند، اما بر خلاف پیش بینی ها Guriella Games اثبات کرد که می تواند حتی در مقابل عنوان بزرگی مثله ZELDA خودش را نشان دهد و موفق شد فروش زیادی کند.
چندین روز پیش کارگردان این عنوان اطلاعات جالبی راجب آن عرضه کرد که در آن نشان می داد که بازیکنان تا چه حدی از آن لذت برده اند.

طبق گفته کارگردان این بازی، بازیکنان از زمان عرضه تا بحال فعالیت های زیادی داشته اند به طوری که تابحال ۱۵۲ میلیون Watcher، یک میلیون چهارصد ThunderJaws و ۲۰ میلیون بوقلمون را از بین برده اند که این آمار نشاندهنده ساعت بازی کردن مردم و وقت گذاشتن آن ها را نشان می دهد. این بازی نه تنها توسط بازیکنان بلکه منتقدان نیز مورد توجه قرار گرفت و موفق شد که به عنوان یکی از برترین انحصاری های PlayStation 4 لقب بگیرد. شما هم اکنون این بازی را در فروشگاه ها و یا PlayStation Store با قیمت ۶۰ دلار دریافت کنید.

 

I'M A Gamer.... Not That I Don't Have Life..... It's Because I Choose To Have Many!

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *