عنوان مقاله : چگونه عکس پروفایل iCloud خود را از آیفون یا آپیاد تغییر دهیم؟

چگونه عکس پروفایل  iCloud خود را از آیفون یا آپیاد تغییر دهیم؟

اول از همه نیاز به یک عکس خوب دارید، اگر عکس شما در حال حاضر در دستگاه iOS شما قرار دارد که می توانید از آن استفاده کنید، وگرنه شما باید عکس مناسب را در دستگاه iOS خود ذخیره کنید و یا عکس جدیدی بگیرید .عکسی که به منظور پروفایل گرفته می شود باید عکس تمیز و روشنی از چهره ی شما باشد، با یک پس زمینه ی تقریبا خنثی و چیزی که تقریبا در کادر دایره ای شکل خوب به نظر برسد.

شما به راحتی می توانید با باز کردن Settings app عکس پورفایل خود را تغییر دهید. همانطور که در عکس زیر می بینید ،در بالای منوی Settings  بر روی اسم خود کلیک کنید:

در داخل منوی Apple ID ،بر روی عکس پورفایل خود (یا جای خالی عکس) کلیک کنید تا آن را تغییر دهید:

از شما خواسته می شود عکسی بگیرید یا عکسی را از میان عکس های خود در Photos انتخاب کنید:

صرف نظر از این که کدام گزینه را انتخاب می کنید، یک ادیتور عکس ساده برای شما باز می شود که به شما اجازه می دهد که عکس را کشیده و حرکت دهید. از آن جایی که من این عکس از خودم و سگم را دوست دارم اما برای پروفایل عکس ضعیفی است چون چهره ی من بسیار کوچک است.

عکس خود را گرفته و زوم کنید تا صورت شما در دایره ی مشخص شده قرار بگیرد. اگر عکس درست همان جایی قرار دارد که شما دوست دارید ، گزینه “Choose” را انتخاب کنید.

از منوی Apple ID خارج شوید و حالا شما می توانید عکس پروفایل جدید خود را در منوی اصلی Settings ببینید.

حالا هر زمان که اطلاعات contact خود را بری کسی ارسال می کنید، با آن ها در iMessage چت می کنید یا از بقیه ی سرویس های Apple  استفاده می کنید، آن ها به جای حرف اول اسم شما ،چهره ی درخشان شما را خواهند دید.

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *