عنوان مقاله : چگونه یک آلبوم عکس مشترک در آیفون بسازیم؟

چگونه یک آلبوم عکس مشترک در آیفون بسازیم؟

اگر می خواهید عکس هایتان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، می توانید یک آلبوم بسازید و عکس های خود را با دوستان و یا با دنیای اطراف به اشتراک بگذارید. اشتراک گذاری عکس iCloud این کار را برای آیفون و آیپد بسیار راحت کرده است.

اشتراک گذاری عکس iCloud را روشن کنید

اول از همه شما نیاز دارید که اشتراک گذاری عکس iCloud را روشن کنید، بهترین چیز در مورد اشتراک گذاری عکس iCloud این است که اگر حتی شما به طور نامنظم از iCloud برای بک آپ گرفتن عکس ها و ویدیوهای خود استفاده می کنید، حتی اگر آموزش ما را در مورد ذخیره سازی انجام داده باشید، در هر زمان که بخواهید می توانید اشتراک گذاری را غیر فعال کنید.

برای بررسی وضعیت اشتراک گذاری عکس iCloud ، در دستگاه iOS خود به Settings بروید. “iCloud” را از منوی اصلی انتخاب کنید.

 

در بخش “Apps Using iCloud” ،بر روی “Photos” کلیک کنید.اگر شما با کلمه ی “Off” مواجه شدید ، به این دلیل است که قبلا از iCloud استفاده نکرده اید، و در چند لحظه ی دیگر تغییر خواهد کرد.

 

 

در این جا در منوی Photos ،مطمئن باشید که “iCloud Photo Sharing” روشن باشد.

 

 

همانطور که در بالا اشاره شد، نیازی نیست که شما برای استفاده از اشتراک گذاری عکس آیکلود،  iCloud Photo Library را فعال کنید. بنابراین حتی اگر شما یک کاربر رایگان iCloud با ذخیره سازی اولیه رایگان هستید، شما هنوز هم می تواند از مزیت های اشتراک گذاری عکس با اتاق ذخیره تان استفاده کنید. حالا که ما اشتراک گذاری عکس iCloud را فعال کرده ایم، حالا نوبت به ساخت و پر کردن اولین آلبوم است.

 

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *