عنوان مقاله : نحوه غیرفعال کردن تبلیغات در صفحه قفل ویندوز ۱۰

نحوه غیرفعال کردن تبلیغات در صفحه قفل ویندوز ۱۰

شما هم مثل من ممکن است وقتی لپ تاپ خود را باز میکنید در صفحه ی قفل آن تبلیغات بزرگی از بازی ببینید. این ویژگی برای تنظیمات شخصی است و خوشبختانه می توانید این ویژگی را خاموش کنید.

 

نحوه غیرفعال کردن تبلیغات در صفحه قفل ویندوز ۱۰

برای حذف تبلیغات در صفحه قفل ویندوز ۱۰ ،بر روی منوی Start کلیک کنید، سپس بر روی Settings کلیک کنید.

 

 

از همین جا تنظیمات شخصی Personalization را انتخاب کنید، سپس به گزینه ی Lock Screen بروید.

 

 

هنگامی که این صفحه باز است، بخشی را که نوشته “Windows Spotlight” را پیدا کرده و بر روی آن کلیک کنید. شما می توانید این بخش را به حالت “Picture” یا “Slideshow” تغییر دهید، بستگی به این دارد که شخصا کدام را ترجیح می دهید.

 

 

این کار باعث می شود که مایکروسافت به صورت اتوماتیک از اضافه کردن تبلیغات به صفحه قفل بدون اجازه ی شما جلوگیری کند و تبلیغات غیرفعال شود.

 

 

در نهایت ،هنگامی که شما سبک جدیدی از صفحه قفل را انتخاب می کنید، مطمئن شوید که گزینه ی “Get fun facts, tips, tricks, and more on your lock screen” را خاموش کرده اید.

 

 

این کار تضمین می کند که دیگر مجبور نباشید با تبلیغات غیر منتظره یا هر برنامه ی دیگری در هنگام ورود به کامپیوتر خود، مواجه شوید.

 

نکته: اگر تبلیغات صفحه قفل ویندوز ۱۰ برای شما آزار دهنده نیست، و می خواهید محتوای آن را ببینید، گزینه های بیشتری برای آن وجود دارد. می توانید با کلیک کردن بر روی آیکون سمت راست بالای صفحه قفل ،به مایکروسافت بگویید که به چه چیز علاقه مندید.

 

 

در این منو که به سمت پایین باز می شود، می توانید گزینه ی “I want more!” بیشتر می خواهم، یا “Not a fan.” نه من طرفدارش نیستم را انتخاب کنید. اولین گزینه محتوای نوع تبلیغاتی را که شما به آن علاقه مندید را مشخص می کند. و دومی باعث می شود که زمانی که دوباره وارد کامپیوتر می شوید عکس تبلیغات تغییر کند و همچنین در آینده از ظاهر شدن عکس تبلیغ سابق جلوگیری می کند.

 

 

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *