عنوان مقاله : نحوه غیر فعال کردن صفحه نمایش همیشگی در گوشی های سامسونگ اندروید

نحوه غیر فعال کردن صفحه نمایش همیشگی در گوشی های سامسونگ اندروید

اگر گوشی شما سامسونگ گلکسی S7 یا S8 است، صفحه نمایش همیشگی به طور پیش فرض فعال است. در حالی که باتری زیادی مصرف نمی کند، می تواند باعث پریشان کردن همیشگی صفحه نمایش شما بشود. در حقیقت در سامسونگ پیدا کردن این تنظیمات آسان نیست، و بستگی به این که گوشی شما S7 یا S8 باشد ، تنظیماتش در مکان های مختلفی است.

 

نحوه غیر فعال کردن صفحه نمایش همیشگی در گوشی های سامسونگ اندروید

با پایین کشیدن صفحه ی نوتیفکشن از بالا، بر روی نماد چرخ دنده کلیک کرده و به بخش Settings بروید.

 

 

در سامسونگ گلکسی S8 به پایین صفحه بروید و بر روی منوی “Lock Screen and Security” کلیک کنید.

 

 

در گلکسی S7 بر روی منوی “Display” کلیک کنید.

 

 

در منو به پایین صفحه بروید تا جایی که گزینه ی Always-on Display را ببینید. یک ضامن در سمت راست آن وجود دارد، پس برای غیر فعال کردن فقط بر روی ضامن کلیک کنید.

 

 

با این حال اگر می خواهید بدانید که چطور کار می کند ،بر روی متن “Always On Display” کلیک کنید، که برای شما منوی جدیدی را باز می کند.

 

در این جا شما با چندین گزینه مواجه خواهید شد. در گلکسی S8 می توانید انتخاب کنید که چه مطالبی بر روی صفحه نمایش نشان داده شوند. گزینه ی خانه ، ساعت و اطلاعات دیگر، یا گزینه ی ساعت یا اطلاعات، یا گزینه ی خانه. من واقعا نمی دانم که چرا شما می خواهید فقط دکمه ی خانه را نشان دهد. اما به هر حال اگر شما می خواهید از آن استفاده کنید، این دکمه وجود دارد.

 

در غیر این صورت شما می توانید از روش Always-On layout استفاده کنید. در سامسونگ گلکسی S8 این روش ها در همین صفحه در زیر عنوان “Clock Style” نشان داده شده اند.

 

در S7 برای دسترسی به این منو باید بر روی  “Layouts” کلیک کنید.

 

همچنین در این جا می توانید تنظیمات دیگر را بر روی صفحه نمایش تنظیم کنید ، یا همیشه آن را در حالت فعال قرار دهید و یا آن را در حالت تایمر بگذارید. این گزینه ی خوبی است زیرا شما مجبور نیستید که در هنگام خواب با آن دست و پنجه نرم کنید.

 

 

 

 

 

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *