عنوان مقاله : نحوه پنهان کردن نوتیفکشن در صفحه نمایش آیفون

نحوه پنهان کردن نوتیفکشن در صفحه نمایش آیفون

نحوه پنهان کردن نوتیفکشن در صفحه نمایش آیفون

اگر نوتیفکشن فعال داشته باشید، به طور معمول اپلیکیشن ها پیام هایی را بر روی صفحه به شما نشان می دهند. اما می توانید پیام های نوتیفکشن را پنهان کنید، بدون این که نیاز باشد آن ها را به طور کامل غیرفعال کنید. این کار به شما اجازه می دهد که متوجه شوید که پیامی دارید ولی کسی قبل از شما نمی تواند آن را بخواند.

 

اندروید به شما اجازه می دهد تا با مارک کردن برخی اپلیکیشن ها به عنوان برنامه ی حساس، در صفحه نمایش شما ظاهر نشوند. این ویژگی در iOS هم به طور مشابه کار میکند، و برای امنیت و حریم خصوصی مناسب است. به عنوان مثال: این کار مانع پیامک برای نمایش دادن کد دسترسی حساب ها بر روی صفحه نمایش می شود. بنابراین شخصی که گوشی شما را به سرقت برده ،بدون باز کردن قفل گوشی ،قادر به دیدن آن ها نخواهد بود.

 

نحوه پنهان کردن نوتیفکشن پیامک و ایمیل در صفحه نمایش

اپل به شما اجازه می دهد تا نمایش نوتیفکشن های پیامک و ایمیل را از صفحه نماش غیرفعال کنید. برای این کار به بخش Settings آیفون خود بروید، سپس بر روی “Notifications” کلیک کنید، و بعد “Messages” و یا “Mail” را در لیست انتخاب کنید. به پایین صفحه بروید و گزینه ی “Show Previews” را غیرفعال کنید. بعد از این کار نوتیفکشن پیامک و یا ایمیل بر روی صفحه ی شما نمایش داده نمی شود.

 

 

نحوه پنهان کردن نوتیفکشن برنامه ها و اپلیکیشن ها در صفحه نمایش

برخی از نرم افزار ها گزینه ی “Show Previews” را در تنظیمات خود دارند. به عنوان مثال در برنامه ی تلگرام، شما می توانید به بخش “Settings” بروید، سپس گزینه ی “Notifications and Sounds” را انتخاب کنید، و در اینجا گزینه ی “Message Preview” را غیرفعال کنید.

 

 

نرم افزار های دیگر ممکن است این تنظیمات را نداشته باشند، ولی برای نرم افزاهای چت این گزینه شایع است.

 

 

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *