عنوان مقاله : نحوه ی به روز رسانی Chromebook با استفاده از شبکه ی موبایل

نحوه ی به روز رسانی Chromebook با استفاده از شبکه ی موبایل

مقدار زیادی Chromebooks برای انتخاب وجود دارد، و بسیاری از کاربران نمونه های ابتدایی را برای لپ تاپ انتخاب کردند. در حالی که تعداد انگشت شماری از Chromebooks  های مدرن دارای قابلیت اتصال به شبکه ی موبایل هستند. اگر شما سعی در به روز رسانی Chrome OS دارید در حالی که از شبکه ی cellular استفاده میکنید، به سادگی به شما خواهد گفت که به روز رسانی انجام شد، و بسیاری از کاربران دچار درک اشتباه می شوند. خوشبختانه یک راه آسان برای گذر وجود دارد، پس شما می توانید Chromebook خود را صرف نظر از این که از چه نوع شبکه ی اینترنتی استفاده می کنید، آپدیت کنید.

 

نحوه ی به روز رسانی Chromebook با استفاده از شبکه ی موبایل

 

دکمه های Ctrl+Alt+T  را در Chromebook خود فشار دهید تا crosh terminal باز شود. ظاهرش ممکن است کمی دلهره آور باشد اما بسیار ساده است.

 

 

جلوی کلمه ی crosh ،دقیقا دستور زیر را تایپ کنید:

 

update_over_cellular enable

 

 

 

یک صفحه برای شما باز خواهد شد که هر زمان که کامپیوتر را روشن میکنید، به روز رسانی خودکار برای شما فعال خواهد شد. حالا ترمینال را ببندید.

 

 

حالا شما باید قادر باشید به بخش Settings بروید، گزینه ی About Chrome OS و سپس Check for updates را کلیک کنید تا آخرین نسخه را دریافت کنید.

 

 

توجه داشته باشد زمانی که به روز رسانی Chrome به طور منظم انجام می شود، از داده های موبایل cellular data بیشتر استفاده می شود. اگر در هر زمان می خواهید آن را غیر فعال کنید به ترمینال برگردید و این دستور را اجرا کنید:

 

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *