عنوان مقاله : نحوه ی عوض کردن عکس مخاطبین در اندروید

نحوه ی عوض کردن عکس مخاطبین در اندروید

قبل از شروع باید اضافه کنیم که ممکن است این فرایند در بین تولید کنندگان کمی متفاوت باشد. اما خوشبختانه همه چیز کاملا آسان است، به این دلیل که بخش کنتاکت چیز متفاوتی نیست.

 

نحوه ی عوض کردن عکس کنتاکت در اندروید

اولین کار در عوض کردن عکس در کنتاکت این است که باید بخش شماره گیری را باز کنید. و در همان قسمت، کنتاکت مورد نظر را که می خواهید عکس آن را عوض کنید، پیدا کنید.

 

 

این بخش ممکن است بسته به مدل گوشی ها متفاوت باشد. در بیشتر گوشی های اندروید باید بر روی عکس کنار کنتاکت کلیک کنید. در گوشی های سامسونگ باید بر روی علامت کوچک  i  کلیک کنید، و یا در برخی گوشی ها بر روی دکمه ی سه نقطه ی منوی زیرین کلیک کنید. با این حال فقط در لیست کامل کنتاکت، می توانید بر روی علامت تصویر کلیک کنید.

 

 

 

 

در صفحه ی کنتاکت بر روی Edit کلیک کنید. ممکن است کلمه ی edit نوشته شده باشد، یا ممکن است آیکون مداد باشد. در هر صورت در گوشه ی بالا سمت راست قرار دارد. در گوشی که ما در اینجا تست می کنیم یعنی Huawei Honor 5X تنها گوشی بود که جای آیکون ادیت در آن متفاوت بود و در پایین صفحه قرار داشت. اما به هر حال همیشه واضح است که باید بر روی کدام آیکون کلیک کنید.

 

 

 

 

 

این منو نه تنها برای عوض کردن عکس کنتاکت، بلکه برای ویرایش تمام جزییات کنتاکت است. اما عوض کردن عکس در آن بسیار آسان است، فقط بر روی آن کلیک کنید. وقتی بر روی آن کلیک می کنید دو گزینه باز می شود که می توانید با دوربین عکس جدیدی بگیرید یا عکسی را از گالری عکس خود انتخاب کنید. سپس عکس را به میل خود کراپ کنید.

 

 

 

 

پس از انتخاب ،عکس در صفحه کنتاکت شما نشان داده می شود.

 

 

پس از آن، بر روی گزینه ی Save کلیک کنید. عکس جدید باید در تمام دستگاه های اندروید شما همگام سازی شده باشد.

 

 

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *