عنوان مقاله : نحوه ی باز کردن فایل های زیپ در آیفون و آیپد

نحوه ی باز کردن فایل های زیپ در آیفون و آیپد

اگر شما از دیوایس iOS استفاده می کنید، به خوبی می دانید که یک سیستم بسیار کامل است و به خوبی کار می کند. اما ممکن است برای باز کردن فایل های زیپ در آیفون و آیپد دچار مشکل شوید. بنابراین امروز راجع به باز کردن فایل های زیپ در آیفون و آیپد صحبت می کنیم. در واقع iOS اپل به میزان محدود از فایل های زیپ پس از iOS 7 پشتیبانی می کند، اما فقط برای Messages و ایمیل کار میکند.

 

این راه بسیار عالی نیست. اما به شما کمک می کند بدون اضافه کردن نرم افزاری آن را باز کنید.

 

نحوه ی باز کردن فایل های زیپ در آیفون و آیپد

وقتی که به طور مثال فایل زیپ را در ایمیل خود دریافت می کنید، می توانید بدون ترک ایمیل و به وسیله ی ایمیل آن را ببینید. در تصویر زیر ما فایلی با پیوست زیپ دریافت کردیم.

 

 

شما می توانید فایل زیپ را باز کنید تا محتوای آن را ببینید. iOS کار خیلی خوبی برای نمایش فایل های متنی، پی دی اف، تصاویر، اسناد ورد و حتی صفحات گسترده ی اکسل ارائه می دهد.

 

 

این کار فقط برای دیدن فایل زیپ است. اگر می خواهید فایل را استخراج و ویرایش کنید، به یک نرم افزار برای کمک احتیاج دارید. می توانید بر روی گزینه ی Share کلیک کنید و نرم افزار را انتخاب کنید.

 

 

در اینجا ما یک صفحه گسترده داریم، پس باید نرم افزار Excel یا برنامه ای را انتخاب کنیم که بتواند فایل های .xls را اداره کند.

 

 

حالا می توانید آن را چاپ کنید و یا به مک و دیگر دستگاه های  iOS منتقل کنید.

 

 

 

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *