عنوان مقاله : نحوه ی به روز رسانی آپدیت های Creators در ویندوز ۱۰

نحوه ی به روز رسانی آپدیت های Creators در ویندوز ۱۰

مایکروسافت آپدیت های سازندگان را از ۱۱ آپریل منتشر کرده است. اما این کار چند ماه قبل تر از این بود که هر کامپیوتری بتواند آن را داشته باشد. اگر شما نمی خواهید صبر کنید، می توانید آپدیت های Creators در ویندوز ۱۰ را در حال حاضر از مایکروسافت دانلود کنید. برای اجرای ویندوز ۱۰ بر روی مک از طریق بوت کمپ باید این روش را نصب و دنبال کنید: دانلود

اگر سعی کنید به صورت معمول آن را نصب کنید، با یک خطا با کد ۰xc000000f روبه رو می شوید.

 

نحوه ی به روز رسانی آپدیت های Creators در ویندوز ۱۰

 

استفاده از دستیار به روز رسانی مایکروسافت

شما می توانید این ابزار را به صورت دستی دانلود و در آپدیت های Creators انتخاب کنید. حتی اگر مایکروسافت آن را به دستگاه شما نداده باشد. همچنین این کار به شما اجازه خواهد داد که آپدیت های Creators  را یک هفته زودتر از تاریخ انتشار عمومی آن آپدیت کنید. مایکروسافت در وبلاگ خود اشاره می کند که این ابزار برای کاربران حرفه ای است که از پروانه ی رسمی یا نسخه ی ویندوز ۱۰ اصلی استفاده می کنند.

 

برای شروع ابزار دستیار به روز رسانی را از وبسایت مایکروسافت دانلود کنید و آن را اجرا کنید. به شما گفته می شود که کامپیوتر قادر به اجرای آخرین نسخه از ویندوز ۱۰ نیست. اگر شما از به روز رسانی های سالانه استفاده می کنید، به شما گفته می شود که کامپیوتر شما در حال اجرای نسخه ی ۱۴۳۹۳ است. این ابزار به شما ارتقای نسخه ی ۱۵۰۶۳ را ارائه می دهد. که نسخه ی نهایی از به روز رسانی آپدیت های Creators است.

 

 

بر روی Update Now کلیک کنید و دستیار به روز رسانی، آپدیت های Creators را برای شما دانلود و نصب می کند. در این زمان می توانید به استفاده از کامپیوتر خود به صورت نرمال ادامه بدهید و یا پنجره را به حالت minimize درآورده و کوچک کنید.

 

 

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *