عنوان مقاله : نحوه ی غیر فعال کردن Lock Screen در سوئیچ نینتندو

نحوه ی غیر فعال کردن Lock Screen در سوئیچ نینتندو

هنگامی که سوئیچ نینتندو خود را از حالت sleep بیدار می کنید، اول باید از یک صفحه ی قفل خسته کننده عبور کنید، اول باید A را برای باز کردن قفل فشار دهید، و برای باز کردن قفل کامل کنسول باید یک کلید را سه بار فشار دهید. Lock Screen از پسورد یا پین استفاده نمی کند، بنابراین هیچ درگیری امنیتی وجود ندارد. Lock Screen فقط یک گام اضافه است. اگر ترجیح می دهید که از این مرحله بگذرید، در اینجا نحوه ی غیر فعال کردن Lock Screen در سوئیچ نینتندو را به شما خواهیم گفت:

 

نحوه ی غیر فعال کردن Lock Screen در سوئیچ نینتندو

هنگامی که کنسول در حالت standby قرار دارد، می توانید با فشار دادن دکمه ی home یا power آن را بیدار کنید. این کار باعث نشان دادن صفحه ای مانند صفحه ی زیر می شود.

 

 

وقتی که screen شما را وادار می کند که دکمه ی A را فشار دهید، در واقع می توانید هر دکمه ای را در این صفحه فشار دهید. اگر این کار را کردید، صفحه ی بعدی صفحه ی Lock Screen واقعی است. که باید دکمه ای را سه بار فشار دهید، اگر ترجیح می دهید دیگر این صفحه باز نشود و غیر فعال شود ،گزینه ی Don’t lock next time. را تیک بزنید.

 

 

اما با این کار فقط lock screen اصلی غیرفعال می شود و همچنان از شما می خواهد که دکمه ی A را فشار دهید. متناوبا اگر کنسول بازی شما باز است، می توانید lock screen را در منوی Settings غیر فعال کنید. در صفحه ی اصلی home screen ، گزینه ی System Settings را کلیک کنید.

 

 

در Screen Lock به پایین بروید، یک گزینه در این منو با برچسب Lock Screen in Sleep Mode وجود دارد. ضامن این گزینه را off و غیرفعال کنید. اگر هر زمان خواستید lock screen را برگردانید ،به همین صفحه برگردید و آن را فعال کنید.

 

 

 

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *