عنوان مقاله : نحوه ی پلی کردن Bluetooth audio در دو دستگاه همزمان توسط گلکسی S8

نحوه ی پلی کردن Bluetooth audio در دو دستگاه همزمان توسط گلکسی S8

Bluetooth 5.0 بسیار عالی است و به عنوان نتیجه می توانید از گلکسی S8 برای کارهای شسته رفته ای که گوشی های دیگر نمی توانند انجام دهند و یا مسائل دیگر استفاده کنید. پلی کردن Bluetooth audio در دو دستگاه همزمان توسط گلکسی S8 یکی از آن ویژگی ها است، که به آن Dual Audio می گویند.

 

نحوه ی پلی کردن Bluetooth audio در دو دستگاه همزمان توسط گلکسی S8

 

برای شروع با Dual Audio ،سایه ی نوتیفکشن خود را کلیک کرده و سپس بر روی آیکون Bluetooth به مدت طولانی کلیک کرده و نگه دارید تا شما را بطور مستقیم به منوی تنظیمات Bluetooth ببرد.

 

 

در این جا بر روی علامت سه نقطه برای باز شدن منو کلیک کنید. سپس Dual Audio را انتخاب کنید.

 

 

 

یک ضامن ساده در اینجا وجود دارد، آن را فعال کنید. اگر Media Volume Sync شما فعال است، یک صفحه برای شما باز می شود که می گوید نمی توانید از هر دو ویژگی در یک زمان استفاده کنید، بنابراین برای استفاده از Dual Audio باید آن را غیر فعال کنید. حالا بر روی گزینه ی Turn Off کلیک کنید.

 

 

 

می توانید به منوی Bluetooth برگردید و به یک یا دو اسپیکر های خود یکی یکی متصل شوید. هر دوی آن ها باید بدون مسئله ای متصل شوند.

 

 

 

در مورد Dual Audio ممکن است اختلاف اندکی بین دو بلند گو وجود داشته باشد. و در بسیاری از موارد تاخیر در صدا در یکی از بلندگو ها وجود دارد. در نتیجه اگر دو بلندگوی شما در نزدیکی شما قرار دارد، این ویژگی خوبی نیست. در عوض برای محیط های جشن که هر بلند گو در یک سمت اتاق قرار دارد مناسب است.

 

 

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *