عنوان مقاله : نحوه انتخاب محل نصب برنامه های جدید در ویندوز۱۰

نحوه انتخاب محل نصب برنامه های جدید در ویندوز۱۰

نحوه انتخاب محل نصب برنامه های جدید در ویندوز۱۰

ویندوز ۱۰ به شما اجازه می دهد برنامه های خود را از فروشگاه یا هر درایوی که دوست دارید نصب کنید. شما همچنین می توانید برنامه هایی را که قبلا روی یک مکان جدید نصب کرده اید، بدون نصب مجدد منتقل کنید.

 

شما می توانید برنامه ها را در هر درایو داخلی یا خارجی ذخیره کنید. بر روی یک درایو سخت افزاری داخلی یا پارتیشن هم به خوبی کار می کند، همچنین می توانید از این ترفند برای ذخیره برنامه ها در یک کارت SD یا درایو USB استفاده کنید.

 

نحوه انتخاب محل نصب برنامه های جدید در ویندوز۱۰

برای تغییر مکان برای برنامه های جدید به بخش Settings > System > Storage بروید. در زیر بخش More storage settings بر روی Change where new content is saved کلیک کنید.

 

 

در زیر کادر New apps will save to کلیک کنید و درایو متصل را انتخاب کنید. پس از آن بر روی Apply برای ذخیره تغییرات کلیک کنید.

 

همچنین می توانید محل ذخیره پیش فرض سندها، موسیقی، تصاویر و فایل های ویدئویی را در اینجا انتخاب کنید. که به طور پیش فرض همه ی آن ها در درایو C ذخیره می شوند. 

 

 

این تنظیم تنها بر روی برنامه ها از فروشگاه تاثیر می گذارد. اگر برنامه های مرسوم دسکتاپ را نصب می کنید، می توانید مکان نصب را با روش دستی، در هنگام نصب انتخاب کنید. این برنامه احتمالا از شما می خواهد که به طور پیش فرض برنامه ها بر روی C نصب شود، اما می تونید با کلیک کردن در طول نصب installation wizard ، مکان متفاوتی را تعیین کنید.

 

 

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *