عنوان مقاله : نحوه انتقال برنامه نصب شده به درایور دیگر در ویندوز۱۰

نحوه انتقال برنامه نصب شده به درایور دیگر در ویندوز۱۰

نحوه انتقال برنامه نصب شده به درایور دیگر در ویندوز ۱۰

ویندوز ۱۰ به شما اجازه می دهد برنامه های خود را از فروشگاه یا هر درایوی که دوست دارید نصب کنید. شما همچنین می توانید برنامه هایی را که قبلا روی یک مکان جدید نصب کرده اید، بدون نصب مجدد منتقل کنید.

 

شما می توانید برنامه ها را در هر درایو داخلی یا خارجی ذخیره کنید. بر روی یک درایو سخت افزاری داخلی یا پارتیشن هم به خوبی کار می کند، همچنین می توانید از این ترفند برای ذخیره برنامه ها در یک کارت SD یا درایو USB استفاده کنید.

 

نحوه انتقال برنامه نصب شده به درایور دیگر در ویندوز۱۰

پس از انتخاب مکان مورد نظرتان طبق مطلب قبلی، اگر می خواهید می توانید هر برنامه ی نصب شده را انتقال دهید. هیچ محدودیتی برای تعداد درایوهای مختلفی که می توانید برنامه ها را در آن ذخیره کنید وجود ندارد. این به شما اجازه می دهد که تا از فضای ذخیره ای که در دسترس دارید بیشترین استفاده را ببرید.

 

برای شروع به بخش Settings > Apps > Apps & features بروید. بر روی برنامه مورد نظر کلیک کنید و سپس بر روی دکمه ی Move کلیک کنید.

 

 

از شما خواسته می شود که درایو دیگری را انتخاب کنید. سپس می توانید برای انتقال برنامه به آن درایو بر روی Move کلیک کنید.

 

 

اگر به جای دکمه ی move ،دکمه ی Modify را میبینید، برنامه ی دسکتاپ دستی را انتخاب کرده اید. از همینجا می توانید آن را انتقال دهید. اگر دکمه ی Move را به رنگ خاکستری مشاهده می کنید، شما یک برنامه ی Microsoft-provided که شامل ویندوز ۱۰ می شود را انتخاب کرده اید. آن برنامه ها را نمی توانید انتقال دهید. تنها برنامه هایی را که از Store نصب شده اند را میتوان انتقال داد.

 

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *