عنوان مقاله : نحوه دریافت کلمات پیش فرض در چندین زبان درiOS

نحوه دریافت کلمات پیش فرض در چندین زبان درiOS

نحوه دریافت کلمات پیش فرض در چندین زبان درiOS

هیچکس تنها به یک زبان صحبت نمی کند. شاید شما اسپانیایی را در مدرسه آموخته باشید یا پدر و مادرتان اهل آلمان هستند. به هر دلیلی، وقتی سعی می کنید که به زبان خودتان تایپ کنید و iOS کلمات پیش فرض انگلیسی را به جان آن پیشنهاد می کند، بسیار آزار دهنده است.

 

نحوه دریافت کلمات پیش فرض در چندین زبان درiOS

 

خوشبختانه در iOS این کار ساده است. همه ی کاری که باید انجام دهید این است که کیبورد زبانی را که می خواهید را اضافه کنید. و کلمات پیش فرض به درستی کار خواهند کرد، صرفنظر از این که از چه کیبوردی استفاده می کنید.

 

بیایید با اضافه کردن کیبورد یک زبان دیگر شروع کنیم: به بخش  Settings > General > Keyboard > Keyboards بروید.

 

 

 

 

من در حال حاضر کیبوردهای English (UK) و Emoji را تنظیم کرده ام. بر روی Add New Keyboard  کلیک کنید و زبان کیبوردی را که می خواهید اضافه کنید. من French یعنی فرانسوی را انتخاب می کنم.

 

 

 

به همین راحتی تنظیم شد. اگر می خواهید کیبوردها را حذف و یا تغییر دهید، از همین صفحه باید این کار را انجام دهید. بر روی Edit کلیک کنید و سپس بر روی آیکون های قرمز برای حذف کلیک کنید. و یا انگشت خود را نگه داشته و بکشید تا تنظیم کنید که کدام کیبورد به طور پیش فرض اول باشد.

 

 

حالا من کیبورد انگلیسی و فرانسه دارم. برای دیدن تفاوت آن ها به محل قرار گرفتن حروف Q و A توجه کنید. برای سوئیچ کردن بین کیبورد ها بر روی آیکون کوچک جهان در سمت چپ پایین صفحه کلیک کنید.

 

 

 

اگر حتی با انتخاب کیبورد انگلیسی هم کلمه ای فرانسوی تایپ کنم، کلمات پیش فرض انگلیسی را به طور تصادفی پیشنهاد نمی دهد.

 

 

این ترفند برای زبان هایی که از الفبای مشابه استفاده می کنند مفید است، مانند فارسی و عربی.

نحوه دریافت کلمات پیش فرض در چندین زبان درiOS نحوه دریافت کلمات پیش فرض در چندین زبان درiOS  نحوه دریافت کلمات پیش فرض در چندین زبان درiOS

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *