عنوان مقاله : نحوه سینک کردن بوک مارک های مرورگر بین کامپیوتر ها

نحوه سینک کردن بوک مارک های مرورگر بین کامپیوتر ها

نحوه سینک کردن بوک مارک های مرورگر بین کامپیوتر ها

تعاملات شما با رایانه ها به مرورگر و وب بستگی دارد. پس بسیار فوق العاده خواهد بود اگر هیستوری و تنظیمات مرورگرتان را با کامپیوتر های دیگر خود سینک کنید. سازندگان مختلف مرورگرهای مورد علاقه شما این را می دانند، و همه آنها دارای ابزارهای داخلی برای کمک به تجربه وب به شما هستند.

 

نحوه سینک کردن بوک مارک های مرورگر بین کامپیوتر ها

 

نحوه سینک کردن بوک مارک های مرورگر مایکروسافت و اینترنت اکسپلورر

مرورگر جدید مایکروسافت از ابزارهای همگام سازی با ویندوز ۱۰ ساخته شده است، و تنها سیستم عاملی است که تاکنون توزیع شده است. مگر این که شما یکی از معدود کاربران باقی مانده ویندوز موبایل باشید.

 

 

برای سینک کردن بوک مارک ها، تاریخچه و سایر تنظیمات، ابتدا اطمینان حاصل کنید که با یک حساب مایکروسافت وارد ویندوز ۱۰ شده اید، نه فقط یک حساب محلی. سپس بر روی دکمه ی Windows کلیک کنید و کلمه ی sync را تایپ کنید و گزینه ی Sync your settings را انتخاب کنید. سوئیچ اصلی Sync settings باید در موقعیت On و فعال باشد. اما بقیه گزینه های می توانند خاموش باشند. در این جا می توانید تنظیمات اینترنت اکسپلورر را هم سینک و همگام سازی کنید.

 

 

نحوه سینک کردن بوک مارک های مرورگر فایرفاکس

نسخه های بعدی فایرفاکس شامل عملکرد سینک کردن مرورگر مانند کروم است، که تنظیمات و افزونه های شما را در نصب فایرفاکس بر روی دسکتاپ، لپ تاپ، تلفن و تبلت هر پلتفرم پشتیبانی می کند. از پنجره ی اصلی مرورگر، روی دکمه ی تنظیمات در گوشه ی راست بالا کلیک کنید(دکمه ای با سه نوار افقی)، سپس بر روی Sign in to Sync برای وارد شدن برای سینک کلیک کنید.

 

 

یک حساب فایرفاکس ایجاد کنید، در این صفحه می توانید بخش هایی از مرورگر را برای سینک با دستگاه ها انتخاب کنید مانند: تب های باز، بوک مارک ها، افزودنی ها(پسوندها)، هیستوری مرورگر، پسورد های ذخیره شده و سایر تنظیمات. سپس بر روی Save Settings کلیک کنید.

 

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *