عنوان مقاله : نحوه ی استفاده از گوگل اسیستنت در مک

نحوه ی استفاده از گوگل اسیستنت در مک

نحوه ی استفاده از گوگل اسیستنت در مک

بیایید صادق باشیم، Siri برای مک آن طور که باید هیجان انگیز و جالب نیست. هیچ راه سریعی برای راه اندازی دستیار مجازی وجود ندارد و به دلایلی Siri در مک کندتر از گوشی است.

Siri تنها دستیاری نیست که می توانید از آن استفاده کنید. به لطف مک اسیستنت، می توانید گوگل اسیستنت را امتحان کنید. این کاملا بی نقص نیست اما می تواند به سوالات به سرعت پاسخ دهد. حتی اگر شما عاشق Siri برای مک هستید، ارزش این را دارد که این برنامه را امتحان کنید و ببینید که دستیار مجازی گوگل اسیستنت چگونه می تواند پاسخگو باشد.

 

نحوه ی استفاده از گوگل اسیستنت در مک

برای شروع به صفحه ی مک اسیستنت MacAssistant بروید و آخرین فایل زیپ را دانلود کنید. می توانید با کلیک بر روی آن، آن را از حالت زیپ خارج کنید و سپس آن را به پوشه ی برنامه های خود بکشید و رها کنید.

 

 

برای اجرای آن شما باید بدانید که چگونه برنامه ها را از دولوپر های ناشناس باز کنید. (به طور کلی با کلیک بر روی کنترل و آیکون آن ،بر روی Open کلیک کنید و سپس بر روی پنجره ای که باز می شود Open را کلیک کنید.)

 

مک اسیستنت در نوار منو اجرا میشود. وقتی که برای اولین بار بر روی آیکون نوار منو کلیک می کنید، از شما خواسته می شود که به حساب گوگل خود وارد شوید.

 

 

پس از آن یک میکروفون در پنجره ی پاپ آپ خواهید دید. برای شروع صحبت با گوگل اسیستنت، روی آن ضربه بزنید. همچنین برای راه انداختن اسیستنت، می توانید دوبار بر روی دکمه ی Command سمت چپی کلیک کنید.

 

حالا می توانید سوالات خود را بپرسید و از گوگل اسیستنت خود لذت ببرید.

 

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *