عنوان مقاله : نحوه ی شروع مرورگر در حالت خصوصی بخش دوم

نحوه ی شروع مرورگر در حالت خصوصی بخش دوم

حالت مرورگر خصوصی، حریم خصوصی کامل را ارائه نمیدهد. اما مانع ذخیره کردن سابقه و جستجو و کوکی ها و سایر اطلاعات خصوصی می شود. اگر دوست دارید می توانید مرورگر خود را همیشه در حالت خصوصی قرار دهید.

 

نحوه ی شروع مرورگر در حالت خصوصی Apple Safari

مرورگر Safari در MacOS دارای گزینه ای است که به شما اجازه می دهد همیشه آن را در حالت مرورگر خصوصی باز کنید. برای پیدا کردن آن، Safari را باز کنید و بر روی Safari و سپس بر روی Preferences کلیک کنید.

 

 

 

در بخش General بر روی کادر Safari opens with کلیک کنید و A new private window را انتخاب کنید. در آینده وقتی مرورگر Safari را باز می کنید، در حالت خصوصی باز خواهد شد.

 

 

برای لغو این تغییر در آینده، به همین صفحه برگردید و به جای آن مرورگر را بر روی A new window تنظیم کنید.

 

 

نحوه ی شروع مرورگر در حالت خصوصی Internet Explorer

اگر از اینترنت اکسپلورر استفاده می کنید باید گزینه ی خط فرمان را به شورت کات های اینترنت اکسپلورر اضافه کنید. تا به صورت پیش فرض مرورگر را به صورت خصوصی باز کنید.

 

محل شورت کات ها را برای راه اندازی اینترنت اکسپلورر تعیین کنید، روی آن کلیک راست کنید و  Properties را انتخاب کنید. اگر از شورت کات taskbar استفاده می کنید، باید بر روی اینترنت اکسپلورر در تکسبار کلیک راست کنید. دوباره بر روی Internet Explorer کلیک راست کنید و سپس بر روی Properties کلیک کنید.

 

 

به انتهای کادر تارگت private- را اضافه کنید. این کلمه یک space است، یک خط تیره و سپس کلمه ی private .سپس بر روی تغییر تنظیمات بر روی OK کلیک کنید.

 

 

در حال حاضر اینترنت اکسپلورر وقتی که شما از این شورت کات استفاده می کنید مرورگر را به صورت خصوصی فعال می کند. اگر شما از شورت کات های دیگری برای راه اندازی مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده می کنید، باید هر یک از آن ها را تغییر دهید.

 

برای برگرداندن این تغییر در آینده ،شورت کات های اینترنت اکسپلورر خود را ویرایش کنید و متن private- را که اضافه کردید را حذف کنید.

 

به یاد داشته باشید که وقتی این کار را می کنید، مرورگر شما قادر به ذخیره مشخصات login ،تنظیمات وب سایت ها و داده های دیگر نخواهد بود.

نحوه ی شروع مرورگر در حالت خصوصی بخش دوم نحوه ی شروع مرورگر در حالت خصوصی بخش دوم نحوه ی شروع مرورگر در حالت خصوصی بخش دوم

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *