عنوان مقاله : چگونه بازیهای PlayStation 4 خود را چند برابر کنیم؟!

چگونه بازیهای PlayStation 4 خود را چند برابر کنیم؟!

کنسول سونی چند سالی هست که بین بازیکنان بسیار محبوب واقع شده و تا به حال به فروش بسیار چشم گیری دسترسی پیدا کرده، این کنسول در حال حاضر پر فروش ترین کنسولی است که تا بحال ساخته شده و همین موضوع باعث شد که ما راجب یکی از ایراد های بزرگ آن در ایران صحبت کنیم و نحوه حل این ایراد را هم به شما دوستان بیان کنیم ….

کنسول Playstation بسیار ارزان و دوستاشتنی است بخاطر همین در ایران طرفداران بسیار زیادی دارد، اما یکی از دلایل اصلی که خیلی ها حاضر نیستند این کنسول را خریداری کنند بازی های بسیار گران آن است که چیزی حدود ۲۰۰ هزار تومان یا بیش تر و یا کمتر بخاطر هر بازی در ایران باید پرداخت شود که خوب به نسبت قیمت زیادی است، حال ترفند ها و روش هایی است که برخی از آنها غیر قانونی و برخی تایید شده توسط خود سونی است که باعث می شود که بازیکن به بازی های بیشتری دسترسی داشته باشد.

قبل از صحبت راجبه ترفند های قانونی به صورت خلاصه و سریع روش های غیر قانونی که ممکن است توسط سونی شما بن شوید را توضیح می دهم و نحوه انجام آن را بیان می کنم اما در صورت برخوردن با هر مشکلی در این زمینه هیچ تضمینی به شما نمی دهم که بشود دستگاه را برگرداند.

این روش بسیار روش ریسکی است اما به نسبت به روش هایی که در ادامه می گویم بسیار کم قیمت تر و کم دردسر تر می باشد و باعث می شود که شما به چندین بازی با پول یک بازی دسترسی داشته باشید. این روش به عبارت کرک اکانت است، دقت کنید کرک با هک کردن اکانت بسیار متفاوت، وقتی شخصی اکانتش کرک میشه باعث میشه شما به یوزر و پسورد اکانتش دسترسی داشته باشید و وقتی برای یک بار با دستگاه خودتان وارد آن شوید اکانت روی دستگاه شما اکتیو شده و به تمامی بازی های ان اکانت برای تمامی اکانت های آن دستگاه دسترسی خواهید داشت. به عبارتی شما وارد آن اکانت می شوید، بازی هایی که میخواهید را ب روی دانلود می گذارید و از اکانت او خارج می شوید و داخل اکانت خود می شوید و بازی را دانلود می کنید و از انجام آن لذت می برید، بسیار ساده به نظر می رسد نه؟ اما این روش چند نکته دارد، اولا کرک کردن اکانت ها به نسبت کاری کمی پیچیده و خلاف قانون است و از توضیح آن در این پست چشم پوشی می کنیم، ثانیا انجام این کار توسط سونی کاملا رد شده و پیگرد هایی دارد که اگر توسط Playstation تشخیص داده شود به روی دستگاه شما اعمال خواهد شد. حدالامکان پیشنهاد می شود که از این روش برای دریافت بازی استفاده نکنید زیرا که احتمال بن شدن دستگاه شما برای همیشه وجود دارد، اما اگر زمانی قصد داشتید که این ریسک را بپذیرید افراد زیادی در شبکه های اجتماعی هستند که اینکار را برای شما با پول بسیار کمی انجام می دهند.

 

روش بعدی اشتراک اکانته، در روش قبلی گفتیم که اگر شما اکانت را روی دستگاه فعال کنید باعث میشه تمامی بازی های اون اکانت برای تمامی اکانت های دستگاه فعال بشه، و وقتی شما رو ی دستگاه دیگه اکانت خودتونو بزنید و برین توش اکانت رو دستگاه فعال نیست اما شما به بازیاش دسترسی دارین ! فقط کافیه که با یک نفر دوست شین و به صورت اشتراکی یه اکانت رو استفاده کنین و پولش رو هم بین خودتون اشتراکی تقسیم کنید، لازم به ذکر است که این روش کاملا تایید شده توسط سونی است و هیچ مشکلی به لحاظ قانونی نداره و شما با این روش به عبارتی پول بازیارو نصف میکنین و میتونین بازی های بیشتری خریداری کنید.

روش سوم و آخرین روشی که در این پست توضیح داده میشه همان روش معروفه تعویض بازیه، این روش همان بازی با دیسک های فیزیکیه که شما می توانین یک بازی را به صورت نو خریداری کرده و به جا هایی که خرید و فروش بازی می کنند صحبت کنید، برای مثال شما بازی Resident Evil 7 را گرفته اید و آن را به اتمام رسانده اید، حال می توانید به مغازه ها صحبت کنید و آن ها با توجه به بازی قیمتی روی آن گذاشته و یا آن را با بازی دیگری تعویض می کنند. همچنین جا هایی هستند که در صورتی که خواستید با اهدای یکی از مدارک مهمتون مقدار کمی پول می توانید بازی هایی را که زیاد آن هارا دوست ندارید و یا نمیشناسید کرایه کنید و آن را به اتمام برسانید.

I'M A Gamer.... Not That I Don't Have Life..... It's Because I Choose To Have Many!

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *