عنوان مقاله : ۷ دلیل مهم که ممکن است اکانت استیم شما را بن کند!

۷ دلیل مهم که ممکن است اکانت استیم شما را بن کند!

به تازگی تخفیفات تابستانه استیم تمام شده و اگر اخبار را دنبال کرده باشید متوجه شده اید که چیزی حدود ۴۰۰۰۰ کاربر از سرور استیم به کلی بن شده اند که این آمار کمی ترسناک است زیرا که تا بحال هیچ یک از کمپانی ها دست به همچین کاری نزده اند! حال به همین منظور ما قصد داریم در این مطلب ۷ دلیل اصلی که ممکن است کاری کند که اکانت شما بن شود را بیان کنیم…..

اکانت استیم همیشه جزء با ارزش ترین چیزهایی بازیکنان PC است زیرا که بسیاری از بازی ها از کمپانی های مختلف در این برنامه وجود دارد و بازیکنان از آن استفاده می کنند. پس مهم است که از امنیت اکانت خود مطمئن باشند، قوانینی که در ادامه اعلام میکنیم همگی از وبسایت رسمی استیم بوده و بهتر است همه ی آن ها را حتما رعایت کنید.

۱٫دزدی یا هک کردن

این عمل به این معنی است که شخص تلاش کند که با کدی که از طرف برنامه استیم تایید نشده بازی را دریافت کند و یا آن کد را در وب سایت هایی منتشر کند، تمامی کد های دیجیتالی بازی ها از طرف استیم تایید شده و سپس به کاربر عرضه می گردد استفاده از چیزی خارج از آن هک کردن محسوب شده و سریعا اکانت شما بن خواهد شد.

۲٫استفاده از روش های پرداخت دزدی

این موضوع بیشتر به بازیکنان خارجی بر میخورد زیرا که آنان برای خرید بازی خود از کارت بانکی خود به صورت مستقیم استفاده می کنند. افرادی هستند که از کارت های دزدی برای خرید استفاده می کنند که این موضوع در استیم نه تنها پیگرد قانونی داره بلکه اکانت رو هم به صورت مستقیم بن میکنه.

۳٫ پذیرفتن هدیه های دزدی

گاهی وقتا یوزر دیگری با استفاده از روش های هک و دزدی تلاش میکند که بازی را دریافت کند اما برای اینکه اکانت خودش مورد توجه و بن قرار نگرفته، اون بازیو به اکانت دیگه ای انتقال میده که نتیجه اینکار بن شدن شخصی میشه که گیفت رو قبول کرده، پس هیچوقت گیفتی که از یک شخص نا آشنا وارد اکانت شما میشه رو قبول نکنین !

۴٫دزدیدن و یا به اشتراک گذاشته Account

به عبارت خیلی ساده بخوایم این موضوع رو توضیح بدیم: اکانتی که خودتون نساختینو استفاده نکنین چون هر لحظه اگر توسط ساپورت های استیم مشاهده بشه سریعا بن میشه و مطمئن هم باشید که حتما دیده میشید و نمیتونین از دست ساپورت های استیم فرار کنین.

۵٫دزدی Account از روش Phishing یا همان ماهی گیری خودمان

این قانون درباره ارتباط شما و کاربر های دیگر است که از روش Phishing سعی می کنند اکانت های دیگران را دریافت کنند، برای مثال شخصی از طریق ایمیل به یک کاربر دیگر اعلام می کند که ما از طرف ساپورت استیم خدمت شما امده ایم تا مشکلی که مثلا در فلان اکانتتون دیدیم رو رفع کنیم فقط نیاز به یوزر و پسورد اکانت شما داریم، این را بدانید و مطمئن باشید که هیچ کدام از ساپورت های استیم از شما یوزر و پسورد نمی خواهند پس به هیچ وجه به اینگونه افراد اعتماد نکنید. تمامی کسانی که از این روش برای دزدی اکانت ها استفاده می کنند بعد از اعلام گزارش شما بن خواهند شد.

۶٫ خرید، فروش و معامله اکانت ها

اگر شخصی مشاهده شود که به هر روشی از دزدیدن اکانت ها و خرید و فروش آن ها درامدی کسب می کند اینکار در استیم جرم محسوب شده و اکانت استیم شخص بن خواهد شد.

۷٫ قوانین اصلی استیم و نحوه رفتار در Community استیم را زیر پا بگذارد

این موضوع به آن زمانی بر میخورد که شما اکانت را ساخته اید و تیک من قوانین استیم را خوانده ام را زده اید، در لیستی از قوانین که در سایت استیم برای شما قرار داده شده توضیحات کاملی از نحوه امدن، صحبت کردن، بازی کردن در استیم داده شده که هر کدام از آنها را زیر پا بگذارید امکان دارد که اکانت شما بن شود. پس اگر میخواهید که مراقبت کامل از اکانت خود داشته باشید حتما یک بار لیست آن قوانین را مطالعه کرده و به هیچ وجه آن را زیر پا نگذارید.

I'M A Gamer.... Not That I Don't Have Life..... It's Because I Choose To Have Many!

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *