عنوان مقاله : خروج و مخفی کردن برنامه مک از Command+Tab بخش دوم

خروج و مخفی کردن برنامه مک از Command+Tab بخش دوم

خروج و مخفی کردن برنامه مک از Command+Tab بخش دوم

Command+Tab کلید میانبر اصلی برای تغییر برنامه ها در MacOS است.( Command را نگه دارید و سپس Tab را بزنید.) این کار آیکون های برنامه هایی که در مک باز است را نشان می دهد. برای سوئیچ کردن به برنامه ایی که می خواهید، دوباره بر روی Tab کلیک کنید.

در نگاه اول ساده است، اما چیزهای پنهان بیشتری در اینجا وجود دارد.  شما همچنین می توانید برنامه ها را از اینجا پنهان کنید و آنها را ترک کنید، و به شما این امکان را می دهد تا یک دسته از برنامه ها را یکباره با هم  ببندید. همچنین راهی است برای تغییر بین پنجره های شخصی در یک برنامه خاص.

در بخش قبل نحوه یخروج کلی یا مخفی کردن برنامه ها را مرور کردیم، حالا به نحوه ی سوئیچ کردن بین ویندوز شخصی می پردازیم:

خروج و مخفی کردن برنامه مک از Command+Tab بخش دوم

نحوه ی سوئیچ کردن بین پنجره های شخصی

 

چند کلید وجود دارد که می توانید از آن در هنگام نگه داشتن دکمه ی Command استفاده کنید. کلید های پیکان دار راست و چپ به شما اجازه می دهد تا برنامه انتخابی فعلی را تغییر دهید که زمانی که می خواهید به عقب برگردید، می تواند سریعتر از زدن tab باشد.

 

اما در اینجا یک ترفند واقعی است: کلیدهای بالا و پایین هر دو تمامی پنجره های فعلی اپلیکیشن های خاص را نشان می دهد.

 

 

در این مثال چندین عکس در پیش نمایش وجود دارد. Command را نگه دارید و از کلید های پیکان دار استفاده کنید تا هر کدام را انتخاب کنید، (به قاب آبی اطراف پنجره ها دقت کنید) Enter را فشار دهید و پنجره ی انتخاب شده را باز کنید.

 

اگر این برای شما خیلی آهسته است، یک صفحه کلید میانبر سریع وجود دارد که همه نمی دانند:  +~Command  این در برنامه ها به شما اجازه می دهد بین پنجره ها ی باز فعلی، پرش کنید.

 

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *