عنوان مقاله : خروج و مخفی کردن برنامه مک از Command+Tab

خروج و مخفی کردن برنامه مک از Command+Tab

 خروج و مخفی کردن برنامه مک از Command+Tab

Command+Tab کلید میانبر اصلی برای تغییر برنامه ها در MacOS است.( Command را نگه دارید و سپس Tab را بزنید.) این کار آیکون های برنامه هایی که در مک باز است را نشان می دهد. برای سوئیچ کردن به برنامه ایی که می خواهید، دوباره بر روی Tab کلیک کنید.

در نگاه اول ساده است، اما چیزهای پنهان بیشتری در اینجا وجود دارد.  شما همچنین می توانید برنامه ها را از اینجا پنهان کنید و آنها را ترک کنید، و به شما این امکان را می دهد تا یک دسته از برنامه ها را یکباره با هم  ببندید. همچنین راهی است برای تغییر بین پنجره های شخصی در یک برنامه خاص.

 

خروج و مخفی کردن برنامه مک از Command+Tab

خروج کلی یا مخفی کردن برنامه ها

Command + Tab را فشار دهید تا سوئیچر برنامه ها به طور معمول بالا بیاید. و به برنامه ای که می خواهید از آن خروج کنید بروید. به نگه داشتن دکمه ی Command ادامه دهید، و سپس کلید q را بزنید. برنامه ی انتخابی خروج خواهد شد.

 

 

همانطور که قبلا اشاره کردیم، هنگامی که دکمه ی قرمز X را می زنید، برنامه های مک همچنان باز خواهند ماند. اگر شما فردی هستید که تمایل به بستن پنجره ها بدون ترک برنامه را دارد، این کلید میانبر به شما اجازه می دهد تا برنامه ها را بعدا خروج کنید. که برای هنگامی که سرعت کامپیوتر شما رو به کندی میرود مفید است.

 

شما همچنین می توانید برنامه ها را مخفی کنید، دوباره سوئیچر برنامه ها را بالا آورده و برنامه ای که می خواهید پنهان کنید را انتخاب کنید، سپس کلید h را بزنید. هر برنامه ای که انتخاب شده بود فورا پنهان می شود.

 

 

خروج و مخفی کردن برنامه مک از Command+Tab خروج و مخفی کردن برنامه مک از Command+Tab خروج و مخفی کردن برنامه مک از Command+Tab

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *