عنوان مقاله : نحوه مشاهده و حذف تاریخچه GoogleMaps اندروید و آیفون

نحوه مشاهده و حذف تاریخچه GoogleMaps اندروید و آیفون

نحوه مشاهده و حذف تاریخچه GoogleMaps اندروید و آیفون

اگر شما از GoogleMaps زیاد استفاده می کنید، تاریخچه دقیق هر جایی که بودید را نگه می دارد، حتی اگر از navigation  استفاده نکرده باشید. در اینجا نحوه مشاهده و حذف تاریخچه GoogleMaps در اندروید و آیفون را می بینیم:

 

نحوه مشاهده و حذف تاریخچه GoogleMaps اندروید و آیفون

 

من در اینجا از اندروید استفاده می کنم ولی این کار برای آیفون هم یکی است. بنابراین شما نباید هیچ مشکلی در آن داشته باشید. برای دسترسی به Timeline شما، تاریخ دقیق هر جا که بوده اید، و حتی مکان هایی که نقشه را باز نگردید، Maps را باز کنید و سپس منوی چپ را باز کنید. می توانید این کار را با کشیدن از سمت چپ به راست صفحه ،و یا با ضربه زدن به سه خط در گوشه بالا سمت چپ انجام دهید. Your timeline را انتخاب کنید.

 

 

 

 

نمایش پیش فرض یک مینی نقشه در بالای صفحه  و یک بخش کوچک از مکان های اخیر شما را در زیر آن نشان می دهد. برای ویرایش (یا حذف) هر یک از این مکان ها، فقط روی ورودی آن ضربه بزنید.

 

 

 

از اینجا، شما می توانید با ضربه زدن بر روی دکمه “Edit آن را ویرایش کنید. که اگر مکان ها دقیق نیستند، به شما امکان تغییر زمان و تعیین محل دقیق آن ها را می دهد.

 

 

در غیر این صورت، برای حذف آن، فقط روی نماد سطل زباله در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید. و برای حذف کامل آن باید تایید کنید تا به طور کامل حذف شود، پس در صفحه ای که ظاهر می شود، بر روی Remove کلیک کنید.

 

 

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *