عنوان مقاله : نحوه ورود به ویندوز ۱۰ با ایمیل غیر مایکروسافت

نحوه ورود به ویندوز ۱۰ با ایمیل غیر مایکروسافت

نحوه ورود به ویندوز ۱۰ با ایمیل غیر مایکروسافت

به طور پیش فرض، وقتی می خواهید برای اولین بار وارد ویندوز ۱۰ شوید، ویندوز از شما می خواهد که یک حساب کاربری مایکروسافت ایجاد کنید. اما اگر ترجیح می دهید از یک ایمیل همیشگی برای ورود استفاده کنید ،می دانید که این هم یک آپشن است.

 

ویندوز ۱۰ در هنگام راه اندازی ایمیل های جدید غیر مایکروسافت را قبول می کند و شما می توانید یک حساب جدید ویندوز با هر ایمیل اکانتی که خواستید ایجاد کنید.

 

این کار به شما کمک خواهد کرد تا از مزایای استفاده از حساب مایکروسافت مانند همگام سازی بین تنظیمات و ویندوز بیشتر استفاده کنید. اما مجبور نیستید که ایمیل متفاوتی داشته باشید.

 

نحوه ورود به ویندوز ۱۰ با ایمیل غیر مایکروسافت

 

اگر برای اولین بار کامپیوتر خود را تنظیم کرده اید یا ویندوز را مجددا نصب کرده اید، روند نصب ساده است. ما از آخرین نسخه ویندوز موجود در زمان استفاده کرده ایم.

 

به سادگی دستورالعمل های روی صفحه را که ظاهر می شوند دنبال کنید، سپس وقتی که از شما خواسته می شود که یک آدرس ایمیل ارائه دهید، هر آدرس معتبری که می خواهید را وارد کنید.

 

 

سپس از شما خواسته می شود تا رمز عبور را وارد کنید، این رمز نباید همان رمزی باشد که برای ایمیل وارد می کنید.

 

 

 

ایجاد یک حساب کاربری جدید در تنظیمات فعلی ویندوز

 

اگر ویندوز شما در حال حاضر تنظیم شده است، می توانید یک حساب جدید با یک آدرس ایمیل جدید برای استفاده از حساب کاربری مایکروسافت خود اضافه کنید.

روی دکمه Start کلیک کنید، سپس کلمه account را تایپ کنید و در نتیجه ی سرچ بر روی Manage your account کلیک کنید.

 

 

در صفحه ی تنظیمات منو بر روی Family & other people در ستون سمت چپ کلیک کنید. اگر نمی توانید این گزینه را ببینید، پنجره ویندوز را بزرگ کنید.

 

 

سپس بر روی add someone else to this PC کلیک کنید.

 

 

در این پنجره می توانید هر آدرس ایمیلی را برای ایجاد یک حساب کاربری جدید در ویندوز اضافه کنید. بر روی Next و سپس بر روی Finish کلیک کنید.

 

 

دوباره بر روی دکمه ی Start کلیک کنید. بر روی نماد ایکون کاربری خود کلیک کنید. و سپس برای اولین بار بر روی کاربر جدید ایجاد شده برای ورود به سیستم با استفاده از ایمیل جایگزین کلیک کنید.

 

 

توجه داشته باشید که اگر از این ایمیل برای ایجاد یک حساب کاربری ویندوز یا مایکروسافت استفاده کردید، لازم است از همان رمز عبور صحیح استفاده کنید. اگر این اولین بار است که شما از این ایمیل در ویندوز استفاده کرده اید، می توانید یک رمز عبور جدید ایجاد کنید.

 

 

همچنین توجه داشته باشید که از آنجا که این فقط یک حساب ثانویه در رایانه شماست، به هیچ وجه مجوز دسترسی مدیر را نخواهد داشت.

 

گرافیست آشنا به وب ، دانشجوی رشته ی گرافیک در مقطع کارشناسی ارشد، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *