عنوان مقاله : تنظیمات Window Snapping و موارد اضافی در مک

تنظیمات Window Snapping و موارد اضافی در مک

تنظیمات Window Snapping و موارد اضافی در مک

یکی از بهترین چیزهایی که در مورد مک است، حرکات بسیاری است که می توانید انجام دهید. شما می توانید به سرعت به دنبال چیزی بگردید ، زوم یا زوم بک کنید،  دسکتاپ را تغییر دهید، و خیلی چیزهای بیشتر.

تنظیمات Window Snapping و موارد اضافی در مک

احتمالا انتظار دارید که این کار ها بیش از چند مورد غیر پشتیبانی باشد که می توانید با استفاده از یک حرکت سریع آن را انجام دهید: یک برنامه ی خاص را راه اندازی کنید! یا بلافاصله راه های خاص خود را ترتیب دهید.

BetterTouchTool ابزار نهایی مک برای سفارشی کردن صفحه لمسی است. نه تنها به همه ی دستگاه های ورودی شما مانند: صفحه کلید، موس جادویی و حتی نوار لمسی اشاره می کند، بلکه به شما امکان window snapping به صورت ویندوز را می دهد. در مطلب قبل نحوه ی نصب BetterTouchTool در مک و  حرکات Trackpad سفارشی در مک را دیدیم ،حالا تنظیمات Window Snapping و موارد اضافی در مک دنبال می کنیم:

 

تنظیمات Window Snapping و موارد اضافی در مک

اگر همه ی این مواردی که در مطالب قبل اشاره کردیم کافی نیست، همچنین سبک ویندوز window snapping را ارائه می دهد. یک پنجره را به سمت راست بکشید و نصف صفحه را بپوشانید.

 

 

شما همچنین می توانید این گونه مرتب سازی پنجره ها را با استفاده از کلید های میانبر یا حرکات صفحه کلید انجام دهید، به این معنی که می توانید پنجره ها را آن طور که علاقه دارید خیلی سریع ترتیب دهید. تنظیمات دیگر شامل سفارشی کردن حساسیت پد لمسی و ماوس شما است.

 

 

من می توانم چندین مقاله را در BetterTouchTool به تنهایی بنویسم، اما بهترین راه یادگیری این است که حرکت کنید و شروع به ایجاد حرکات و میانبرهای خاصی باشید.

 

 

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *