عنوان مقاله : نحوه اتصال دسته Xbox One به ویندوز با بلوتوث بخش۲

نحوه اتصال دسته Xbox One به ویندوز با بلوتوث بخش۲

نحوه اتصال دسته Xbox One به ویندوز با بلوتوث

آخرین نسخه های کنسول ایکس باکس Xbox One S ، Xbox One S و One X شامل بلوتوث هستند. مایکروسافت بلاخره بلوتوث را همراه با اتصال بی سیم اختصاصی Xbox شامل شده است. به طوری که کاربران ویندوز می توانند بدون دانگل اضافی آن را به ویندوز خود متصل کنند. در مطلب قبل وسایل مورد نیاز را مرور کردیم .در اینجا نحوه اتصال دسته Xbox One به ویندوز با بلوتوث را به شما خواهیم گفت:

نحوه اتصال دسته Xbox One به ویندوز با بلوتوث

نحوه اتصال دسته Xbox One به ویندوز با بلوتوث

 

وصل شدن به دسته کنترل Xbox One

اتصال کنترل به بلوتوث نسبتا ساده است. ما از دسکتاپ ویندوز استفاده می کنیم زیرا یکی از تنها چیزهایی است که کنترل به صراحت برای کار با آن طراحی شده است. شما می توانید آن را به چیزهای دیگر، مانند یک گوشی آندروید متصل کنید، اما طرح اختصاصی آن احتمالا برای هر بازی کار نخواهد کرد.

 

 

برای شروع، اطمینان حاصل کنید که هیچ چیز دیگری روشن نیست که با اتصال به Xbox تداخل پیدا کند،  مانند یک کنسول Xbox One یا آداپتور Xbox Windows . کنترل را با فشار دادن دکمه مرکزی Xbox روشن کنید، سپس دکمه اتصال بی سیم را در بالای کنترل کننده، به سمت چپ پورت شارژ فشار دهید و نگه دارید. نور در دکمه Xbox باید سریعا فلاش بزند.

 

 

در کامپیوتر خود از منوی Settings صفحه ی Bluetooth and other devices را باز کنید. یا بر روی دکمه ی Start کلیک کنید و Bluetooth را تایپ کنید و سریع آن را پیدا کنید. بر روی Add Bluetooth or other device و سپس Bluetooth کلیک کنید.

 

 

کنترل خود را از لیست انتخاب کنید و سپس روی آن کلیک کنید. باید به طور خودکار وصل شود. حالا آماده هستیم هر بازی ای را که با ورودی کنترلی استاندارد Xbox سازگار است، شروع کنیم.

 

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *