عنوان مقاله : نحوه اتصال دسته Xbox One به ویندوز با بلوتوث

نحوه اتصال دسته Xbox One به ویندوز با بلوتوث

نحوه اتصال دسته Xbox One به ویندوز با بلوتوث

آخرین نسخه های کنسول ایکس باکس Xbox One S ، Xbox One S و One X شامل بلوتوث هستند. مایکروسافت بلاخره بلوتوث را همراه با اتصال بی سیم اختصاصی Xbox شامل شده است. به طوری که کاربران ویندوز می توانند بدون دانگل اضافی آن را به ویندوز خود متصل کنند. در اینجا نحوه اتصال دسته Xbox One به ویندوز با بلوتوث را به شما خواهیم گفت:

نحوه اتصال دسته Xbox One به ویندوز با بلوتوث

نحوه اتصال دسته Xbox One به ویندوز با بلوتوث

 

آنچه که نیاز دارید:

 

اول از همه، شما باید ببینید که آیا کنترل Xbox One شما نوع به روز شده است یا قدیمی تر ،که نیاز به دانگل داشته باشد. یک راه ساده برای فهمیدن وجود دارد: طراحی جدید دارای دکمه مرکزی “Xbox” است که به عنوان یک face buttons (مانند A، B، X، و Y) به همان شکل قطعه پلاستیکی طراحی شده است. در طراحی های قدیمی تر این دکمه در بالای کنترل کننده پلاستیکی قرار دارد، همان بخش که دارای دکمه های شانه و ماشه ها می شود. نسخه جدید دارای بلوتوث است، و نسخه قدیمی آن را ندارد.

 

 

شما همچنین به یک کامپیوتر با ویندوز ۱۰، با حداقل به روز رسانی (اوت ۲۰۱۶) نیاز دارید. و البته، نیاز به بلوتوث دارید. اگر در پنج سال گذشته یک لپ تاپ خریداری کرده اید، تقریبا قادر خواهید بود این کار را انجام دهید، اما بسیاری از کامپیوتر ها (که شامل کارت Wi-Fi نمی شوند) به طور پیش فرض بلوتوث ندارند. در این صورت، شما باید یک دانگل بلوتوث USB داشته باشید. و مطمئنا، این هنوز یک دانگل است، اما حداقل بیشتر از یک کنترلر Xbox برای شما مورد استفاده قرار می گیرد.

 

اتصال دسته Xbox One

در مطلب آینده…

 

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *