عنوان مقاله : نحوه برگرداندن Volume Control قدیمی در ویندوز ۱۰

نحوه برگرداندن Volume Control قدیمی در ویندوز ۱۰

نحوه برگرداندن Volume Control قدیمی در ویندوز۱۰

ویندوز۱۰ هیچ راهی برای برگرداندن Volume Control ویندوز ۷ ارائه نداده است. اما به دلایلی یک تنظیم پنهان رجیستری وجود دارد که رابط ویندوز ۷ را در ویندوز ۱۰ دوباره فعال خواهد کرد.

 

volume control جدید ویژگی های جدیدی دارد که به شما این امکان را می دهد که به راحتی تعویض دستگاه های پخش صوتی را انجام می دهد. اما اگر ه هر دلیلی می خواهید ویندوز ۱۰ بیشتر شبیه ویندوز ۷ باشد، هک رجیستری زیر این کار را انجام می دهد. نحوه برگرداندن Volume Control قدیمی در ویندوز۱۰ :

 

نحوه برگرداندن Volume Control قدیمی در ویندوز۱۰

ابتدا ویرایشگر رجیستری را با کلیک روی Start و تایپ regedit باز کنید. برای باز کردن ویرایشگر رجیستری، Enter را فشار دهید و با کنترل حساب کاربری که به ظاهر می شود، موافقت کنید.

 

Smiley face

 

به کلید زیر در نوار کناری سمت چپ پنجره ویرایشگر رجوع کنید:

 

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion

 

اگر شما از آخرین نسخه های ویندوز ۱۰ استفاده می کنید، می توانید متن بالا را نیز در کادر آدرس در بالای پنجره ویرایشگر رجیستری کپی و جای گذاری کنید.

 

Smiley face

 

بر روی CurrentVersion راست کلیک کنید، سپس New و Key را انتخاب کنید.

 

Smiley face

 

اسم آن را MTCUVC قرار دهید و Enter را بزنید.

 

Smiley face

 

برای انتخاب آن روی کلید “MTCUVC” زیر CurrentVersion کلیک کنید. در سمت راست آن کلیک راست کرده و New > DWORD (32-bit) Value را اتخاب کنید.

 

Smiley face

 

نام آن را  EnableMtcUvc قرار دهید. داده های ارزش آن را به ۰ تنظیم کنید. که به طور پیش فرض هم همین است.

 

Smiley face

 

اکنون کار شما انجام شد، بنابراین می توانید پنجره ویرایشگر رجیستری را ببندید. وقتی روی آیکون بلندگو در ناحیه نوتیفکشن خود کلیک کنید ، کنترل حجم صدا ویندوز ۷ را خواهید دید. شما حتی نیازی به راه اندازی مجدد کامپیوتر خود یا ری استارت ندارید.

 

اگر میخواهید تغییرات خود را لغو کنید و کنترل استاندارد صدا ویندوز ۱۰ را برگردانید، به این مکان در ویرایشگر رجیستری بازگردید، با کلیک راست روی مقدار EnableMtcUvc که ایجاد کرده اید، آن را حذف کرده و آن را پاک کنید.

 

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *