عنوان مقاله : نحوه گرفتن اسکرین شات در iOS و اندروید

نحوه گرفتن اسکرین شات در iOS و اندروید

نحوه گرفتن اسکرین شات در iOS و اندروید

همه ما نحوه استفاده از یک رایانه و تلفن را می دانیم.

وقتی که می خواهید صفحه نمایش خود را به کسی نشان دهید، سعی نکنید از آن عکس بگیرید، این کارها بچگانه است، و آن عکس به درد نخور به نظر می رسد.

در هر سیستم عامل روش هایی برای گرفتن اسکرین شات وجود دارد. این راهنمای ساده را به کار بگیرید و نیازی به روش دیگری ندارید.

نحوه گرفتن اسکرین شات در iOS و اندروید

نحوه گرفتن اسکرین شات در iOS

 

 

برای گرفتن اسکرین شات در iOS ، اپل، iPads و iPod Touches، دکمه Power و دکمه Home را در همان زمان فشار دهید. محتویات صفحه شما به بخش تصاویر Camera Roll ذخیره خواهد شد. بسیار ساده است.

نحوه گرفتن اسکرین شات در iOS و اندروید

نحوه گرفتن اسکرین شات در اندروید

 

با شروع Android 4.0، دستور جهانی برای یک گرفتن اسکرین شات در گوشی های آندروید و تبلت های اندروید، دکمه ی پاور+ کم کردن صدا ( Power + Volume Down) است. برای تقریبا هر سازنده، این اسکرین شات یک تصویر کلی از کل صفحه را در پوشه اصلی عکس یا /Pictures/Screenshots در منطقه ذخیره سازی کاربر ذخیره می کند.

 

 

… به جز سامسونگ. به هر دلیلی، سامسونگ اصرار دارد که همان دستور آیفون برای تصاویر اسکرین شات قرار داده شود، Power + Home. این روش برای صدها مدل تلفن سامسونگ و تبلت درست است ،به جز آخرین مدل ها.

 

از آنجا که جدیدترین گل سرسبد سامسونگ مانند Galaxy S8، S8 + و Galaxy Note 8 فاقد دکمه Home فیزیکی است، آنها دوباره به همان دستور استاندارد اندروید  Power + Volume Down (دکمه ی پاور+ کم کردن صدا) تغییر کرده اند.

نحوه گرفتن اسکرین شات در iOS و اندروید نحوه گرفتن اسکرین شات در iOS و اندروید نحوه گرفتن اسکرین شات در iOS و اندروید

 

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *