عنوان مقاله : نحوه ی خارج شدن از حالت Safe Mode

نحوه ی خارج شدن از حالت Safe Mode

نحوه ی خارج شدن از حالت Safe Mode

 

برنامه های کاربردی مایکروسافت، مانند ورد، اکسل یا پاورپوینت، دارای یک ویژگی حالت ایمن SafeMode ساخته شده است. این  زمانی که شما نمی توانید از آفیس به طور معمول استفاده کنید، به شما کمک می کند.

حالت Safe Mode آفیس چیست؟

 

هنگامی که یک برنامه آفیس را در حالت Safe Mode اجرا می کنید، بدون هیچ افزایشی یا افزونه و بدون تنظیمات نوار ابزار و نوار تنظیمات، بارگیری می شود. هر گونه اسناد بازیافت شده که معمولا به طور خودکار باز می شود، باز نمی شود. AutoCorrect و سایر ویژگی های دیگر کار نمی کنند و ترجیحا ذخیره نمی شوند.

اگر آفیس هر بار که شما آن را باز کنید کرش می شود، این احتمالا نتیجه یک افزونه ی باگ دار است اما ممکن است نتیجه مشکل با تنظیمات شما باشد. حالت ایمن SafeMode بدون تمام این ویژگی ها که می تواند باعث مشکل شما شود، باز می کند.

نحوه ی خارج شدن از حالت Safe Mode

در مطالب قبل نحوه بازکردن ورد، اکسل یا پاورپوینت در حالت Safe Mode و راه اندازی حالت Safe Mode با فرمان Argument را توضیح دادیم، حالا نحوه ی خارج شدن از حالت Safe Mode را با هم میبینیم:

نحوه ی خارج شدن از حالت Safe Mode

 

برای خارج شدن از حالت safe mode، شما باید برنامه Office را ببندید و به طور معمول آن را راه اندازی کنید. اگر Office در حالت Safe Mode خوب عمل می کند اما در حالت عادی کرش می کند، احتمالا یک مشکل باگ دار است.می توانید آن را با رفتن به بخش File > Options > Add-ins in Office 2016 مشاهده کنید.

 

ممکن است لازم باشد که آن را uninstall یا آپدیت کنید و یا دوباره نصب کنید.

 

اگر Office همچنان در حالت Safe Mode کراش می دهد، فایل ها ممکن است خراب باشند. ممکن است بخواهید آن را پاک کرده و مجدد نصب کنید.

 

نحوه ی خارج شدن از حالت Safe Mode نحوه ی خارج شدن از حالت Safe Mode نحوه ی خارج شدن از حالت Safe Mode

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *