عنوان مقاله : Volume Control قدیمی در ویندوز ۱۰ با هک رجیستری

Volume Control قدیمی در ویندوز ۱۰ با هک رجیستری

Volume Control قدیمی در ویندوز۱۰ با هک رجیستری

ویندوز۱۰ هیچ راهی برای برگرداندن Volume Control ویندوز ۷ ارائه نداده است. اما به دلایلی یک تنظیم پنهان رجیستری وجود دارد که رابط ویندوز ۷ را در ویندوز ۱۰ دوباره فعال خواهد کرد.

Volume Control قدیمی در ویندوز۱۰ با هک رجیستری

volume control جدید ویژگی های جدیدی دارد که به شما این امکان را می دهد که به راحتی تعویض دستگاه های پخش صوتی را انجام می دهد. اما اگر fه هر دلیلی می خواهید ویندوز ۱۰ بیشتر شبیه ویندوز ۷ باشد، هک رجیستری زیر این کار را انجام می دهد. در مطلب قبلی نحوه برگرداندن Volume Control قدیمی در ویندوز۱۰ را دیدیم، حالا نحوه برگرداندن Volume Control قدیمی در ویندوز۱۰ با هک رجیستری را می بینیم:

 

Volume Control قدیمی در ویندوز۱۰ با هک رجیستری

اگر نمی خواهید رجیستری خود را خودتان انجام دهید، ما دو هک رجیستری قابل دانلود را ایجاد کردیم که می توانید از آن ها استفاده کنید. یکی از هک ها، نسخه سبک قدیمی  Volume Control ویندوز ۷ را فعال می کند، در حالی که یکی دیگر Volume Control ویندوز ۱۰ را به طور پیش فرض ارائه می دهد.

 

هر دو در فایل ZIP قرار داده شده اند. فقط با کلیک بر روی آن نسخه ای که می خواهید آن را باز کنید و با اطلاعات رجیستری موافقت کنید.

 

Smiley face

 

هک های قدیمی Volume

 

این هک ها واقعا همان تنظیماتی هستند که در مطلب قبل توضیح دادیم. اجرا کردن هک Old Volume Control ارزش داده های EnableMtcUvc را با داده های ارزش ۰ ایجاد می کند.

 

اجرا کردن هک New Volume Control مقدار ارزش EnableMtcUvc value را از رجیستری شما حذف می کند.

 

شما می توانید این هک ها یا هر فایل .reg را پیدا کنید بر روی آن راست کلیک کرده و برای مشاهده محتویات آن Edit را انتخاب کنید.

همچنین می توانید هک رجیستری خود را به راحتی ایجاد کنید.

 

 

 

گرافیست آشنا به وب ، دانشجوی رشته ی گرافیک در مقطع کارشناسی ارشد، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *