عنوان مقاله : یادگیری اوبونتو : Development (توسعه)

یادگیری اوبونتو :  Development (توسعه)

یادگیری اوبونتو : Development (توسعه)

 

یادگیری اوبونتو : Development (توسعه)

 

نسخه دسکتاپ اوبونتو می تواند برای توسعه برنامه های کاربردی وب مورد استفاده قرار گیرد. یکی از معروف ترین نرم افزارهایی است که می تواند برای توسعه در اوبونتو مورد استفاده قرار گیرد Aptana است. بیایید مراحل مربوط به نحوه دریافت Aptana و یک پروژه ساده وب را دریافت و اجرا کنیم.

مرحله ۱ – در دسکتاپ اوبونتو، فایرفاکس را باز کنید و به این آدرس بروید : http://www.aptana.com/products/studio3/download

مرحله ۲ – دکمه Download Aptana Studio 3 را کلیک کنید.

 

مرحله ۳ – بعد از بارگیری دانلود ، فایل zip را به یک مکان مناسب استخراج کنید. پس از استخراج، روی لینک AptanaStudio3 کلیک کنید.

رابط کاربری زیر ظاهر می شود. سپس می توانیم در صورت لزوم یک پروژه وب جدید ایجاد کنیم

 
 
 یادگیری اوبونتو : Development (توسعه) یادگیری اوبونتو : Development (توسعه)نسخه دسکتاپ اوبونتو می تواند برای توسعه برنامه های کاربردی وب مورد استفاده قرار گیرد. یکی از معروف ترین نرم افزارهایی است که می تواند برای توسعه در اوبونتو مورد استفاده قرار گیرد Aptana است. بیایید مراحل مربوط به نحوه دریافت Aptana و یک پروژه ساده وب را دریافت و اجرا کنیم.یادگیری اوبونتو : Development (توسعه) یادگیری اوبونتو : Development (توسعه)نسخه دسکتاپ اوبونتو می تواند برای
 
 
 و یک پروژه ساده وب را دریافت و اجرا کنیم.یادگیری اوبونتو : Development (توسعه) یادگیری اوبونتو : Development (توسعه)نسخه دسکتاپ اوبونتو می تواند برای توسعه برنامه های کاربردی وب مورد استفاده قرار گیرد. یکی از معروف ترین نرم افزارهایی است که می تواند برای توسعه در اوبونتو مورد استفاده قرار گیرد Aptana است. بیایید مراحل مربوط به نحوه دریافت Aptana و یک پروژه ساده وب را دریافت و اجرا کنیم.

توسعه مورد نیاز می تواند بر روی پروژه وب انجام شود.

 

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *