عنوان مقاله : یادگیری ویندوز سرور ۲۰۱۲ : امنیت IIS

یادگیری ویندوز سرور ۲۰۱۲ :  امنیت IIS

یادگیری ویندوز سرور ۲۰۱۲ : امنیت IIS

 

یادگیری ویندوز سرور ۲۰۱۲ : امنیت IIS

یادگیری ویندوز سرور ۲۰۱۲ : امنیت IIS

IIS (خدمات اطلاعات اینترنتی) همیشه با اینترنت رو به رو است. بنابراین، مهم است که به دنبال برخی از قوانین برای به حداقل رساندن خطر هک شدن و یا داشتن هر گونه مسائل امنیتی دیگر باشیم. اولین قاعده این است که تمام به روز رسانی های سیستم را به طور منظم انجام دهیم. دومین کار این است که نظرسنجی های مختلفی را برای این منظور انجام دهیم که می تواند با انجام مراحل زیر نشان داده شود:

 

 

 

مرحله ۱ – شما باید به Server Manager بروید . سپس به Internet Information Services(IIS) Manager بروید و Application Pulls را انتخاب کنید.

 

 

 

 

 

 

مرحله ۲ – روی Sites کلیک کنید،  بر روی “Default Website کلیک راست کنید سپس به Manage Website و Advance Settings بروید.

 

 

 

 

 

 

 

مرحله ۳ – Pools Default را انتخاب کنید.

 

 

 

 

 

مرحله ۴ -OPTIONS method را غیرفعال کنید، این کار می تواند با پیروی از این مسیر انجام شود – به Server Manager بروید، بر روی Internet Information Services (IIS) Manager کلیک کنید و Request Filtering را انتخاب کنید.

 

 

 

 

 

 

مرحله ۵ – در قسمت action pane گزینه ی Deny Verb را انتخاب کنید → گزینه «OPTIONS» را در Verb وارد کنید و OK را برای تایید کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

 

مرحله ۶ – Dynamic IP Restrictions blocks را فعال کنید، با رفتن به IIS Manager و بر روی “IP Address and Domain Restrictions” دابل کلیک کنید و Actions pane را انتخاب کنید.

مرحله ۷ – سپس “Edit Dynamic Restriction Settings” را انتخاب کنید → تنظیمات dynamic IP restriction را مطابق با نیازهای خود تنظیم کنید و سپس OK را فشار دهید.
مرحله ۸ – برای فعال و پیکربندی کردن Request Filtering Rules باید این کار را انجام دهید : به  IIS Manager بروید بر روی Request Filtering دوبار کلیک کنید ، Change to the Rules tab و سپس Actions Pane را انتخاب کنید.
مرحله ۹ – سپس Add Filtering Rule را انتخاب کنید. required rules را تنظیم کنید و بر روی OK کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مرحله ۱۰ – برای فعال کردن ورود به سیستم باید این مسیر را دنبال کنیم : به  IIS Manager بروید.  سایت خاصی را که میخواهید تنظیم کنید را انتخاب کنید ، سپس بر روی Logging کلیک کنید.

 

 

 

 

 

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *