عنوان مقاله : یادگیری ویندوز سرور ۲۰۱۲ : قوانین سیاست های WSUS و تیونینگ

یادگیری ویندوز سرور ۲۰۱۲ : قوانین سیاست های WSUS و تیونینگ

یادگیری ویندوز سرور ۲۰۱۲ : قوانین سیاست های WSUS و تیونینگ

 

 

 

یادگیری ویندوز سرور ۲۰۱۲ : قوانین سیاست های WSUS و تیونینگ

 

 

یادگیری ویندوز سرور ۲۰۱۲ : قوانین سیاست های WSUS و تیونینگ

 

در این فصل، ما شاهد نحوه پیکربندی WSUS و تنظیم آن خواهیم بود. مراحل زیر باید برای تنظیم آن انجام شود.

 

مرحله ۱ – هنگامی که برای اولین بار آن را باز می کنید،  به Server Manager بروید، بر روی Tools  کلیک کنید. به  Windows Server Update Services بروید،  ابزارها → ویندوز سرور به روز رسانی خدمات، سپسConfiguration wizard باز خواهد شد و سپس بر روی Next کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

مرحله ۲ – بر روی Start Connecting کلیک کنید ، صبر کنید تا نوار سبز پر شود و سپس بر روی Next کلیک کنید.

مرحله ۳ – زبانی را که برای به روزرسانی می خواهید را انتخاب کنید، من اینجا انگلیسی را انتخاب کردم و سپس بر روی Next کلیک کنید.
مرحله ۴ – کادر تمام محصولاتی که می خواهید به روز رسانی شود را تیک بزنید. این فقط برای محصولات مایکروسافت است و توصیه می شود تمام محصولات مربوط به مایکروسافت را شامل شود و سپس بر روی Next کلیک کنید.
مرحله ۵ – طبقه بندی به روز شده برای دانلود را انتخاب کنید، اگر سرعت اینترنت بسیار خوبی دارید، همه جعبه ها را تیک بزنید. در غیر اینصورت فقط “به روز رسانی های مهم” Critical Updates را تیک بزنید.
مرحله ۶ – حالا باید آپدیت ها را برنامه ریزی کنیم، که من توصیه می کنم آن را به صورت خودکار در طول شب انجام دهید. و سپس بر روی Next کلیک کنید.
مرحله ۷ – کادر Begin initial synchronization را تیک بزنید و سپس بر روی Finish کلیک کنید.

مرحله ۸ – حالا کنسول WSUS باز خواهد شد و ما باید رایانه را به WSUS اضافه کنیم. برای انجام این کار به Options و سپس Computers بروید.

مرحله ۹ – اگر یک محیط کنترل کننده دامنه ( Domain Controler environment) داشته باشید، مانند من گزینه دوم را انتخاب کنید، در غیر اینصورت اولین گزینه را انتخاب کنید و سپس OK را انتخاب کنید.

مرحله ۱۰ – بعد از اینکه همه این کارها را انجام دادید، باید به روزرسانی را تایید کنید، که انجام آن شبیه نسخه قبلی است. برای انجام این کار:  راست کلیک بر روی به روز رسانی updates  ، و همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است  Approve  را انتخاب کنید.

مرحله ۱۱ – سپس همانطور که در تصویر زیر داده شده است، باید دکمه Approve for install را کلیک کنید.

گرافیست آشنا به وب ، علاقه مند به تولید محتوا ، مسلط به زبان انگلیسی

پیوستن

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *